• DENON DJ - SC5000 PRIME

Symbol: SC5000P
7399.00 -12% 6479.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD POBRANIE 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD PRZEDPŁATA 0
Dostępność Bardzo mała

Zamówienie telefoniczne: 22 357 66 77

DENON DJ SC5000 PRIME - odtwarzacz i kontroler multimedialny
To pierwszy odtwarzacz, który w pełni samodzielnie analizuje zarówno Beatgrid, jak i tonację utworu, tym samym szybko dostarczając DJ-owi łatwo dostępne informacje o pliku. Dodatkowo SC5000 to pierwszy odtwarzacz na świecie, w którym wykorzystano najnowsze oprogramowanie Engine™ Prime. Engine Prime to innowacyjny system zarządzający biblioteką muzyczną. Organizuje, kategoryzuje, a także importuje muzykę przy użyciu prostej funkcji drag'n drop bezpośrednio z folderów stworzonych na naszym koncie w iTunes® lub Serato®. Korzystając z alfanumerycznej funkcji wyszukiwania na wyświetlaczu SC5000, DJ może szybko odnaleźć, załadować oraz odtworzyć dowolny utwór, bez zbędnych przerw czy zakłóceń. Wyjście LAN w prosty sposób umożliwia połączenia nawet do czterech odtwarzaczy jednocześnie, oferując współdzielenie plików przy użyciu sieci, przydatne na dużych eventach.


DENON DJ kontroler, odtwarzacz multimedialny SC5000 Prime posiada też kilka kluczowych funkcjonalności i innowacyjnych rozwiązań technicznych, które sprawią, że będzie to sprzęt nie do pobicia w kontekście możliwości i wydajności. Dzięki przystosowaniu do reagowania na gesty, ten bardzo czuły, 7-calowy ekran dotykowy w szybki sposób umożliwi wyszukiwanie, filtrowanie oraz sortowanie muzyki, jak również udostępni wszelkie dostępne informacje o utworze i wyświetli niesamowicie płynnie poruszające się graficzne odwzorowanie utworu. Istotnym jest też fakt, że odtwarzacz posiada drugą warstwę ze swoim własnym systemem wyjść, łączącym ją z mikserem. SC5000 jest pierwszym odtwarzaczem DJ-skim, w którym użyto ośmiu odrębnych padów dla punktów CUE, pętli, funkcji Slicer czy Roll. Możliwa jest też personalizacja odtwarzacza dzięki możliwości zmiany oświetlenia wokół talerza, które ustawiamy dowolnie z palety barw RGB, a w celu uzyskania stylowego wyglądu tarcza JOG została dodatkowo pokryta aluminium.
Cyfrowe wyjścia audio 24-bit/96kHz dostarczają możliwie najwyższej jakości dźwięku. SC5000 Prime odtwarza wszystkie nieskompresowane formaty audio, takie jak FLAC, ALAC czy WAV, oraz oczywiście wszystkie popularne formaty skompresowane.
7-calowy wyświetlacz dotykowy HD reagujący na gesty
Wyjścia cyfrowe 24-bit/96kHz
Podwójna warstwa odtwarzacza (Dual-Layer Deck) z dedykowanymi wyjściami
Odtwarzanie nieskompresowanych formatów audio (FLAC, ALAC, WAV)
8 wielofunkcyjnych padów dla punktów CUE, pętli, funkcji Slicer czy Roll
8" wytrzymała metalowa tarcza JOG z centralnie umieszczonym wyświetlaczem HD
W pełni personalizowana za pomocą oświetlenia RGB tarcza JOG
3 wejścia USB oraz 1 SD dla odtwarzania plików muzycznych
Wyjście LAN, pozwalające połączyć do czterech urządzeń jednocześnie

 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie