• PioneerDJ RB-DMX1- sterownik DMX

Symbol: RB-DMX1
Brak towaru
1899.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Produkt na zamówienie
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Brak towaru
EAN 4573201241412

Interfejs koordynujący oświetlenie klubowe z oprogramowaniem Rekordbox.

 

Łatwa synchronizacja świateł i muzyki

Prezentuj intuicyjne szablony oświetlenia zapisane w rekordbox na całym sprzęcie oświetleniowym z obsługą DMX512 przy użyciu naszego dedykowanego interfejsu RB-DMX1. Twórz i zapisuj wiele konfiguracji w trybie oświetlenia, a następnie użyj tego konwertera do szybkiego łączenia komputera PC lub Mac ze sprzętem DMX od wielu różnych producentów. Łatwo zmieniaj konfigurację projektów, aby dostosować je do wielkości sceny lub tematu wydarzenia.

Używaj automatycznie generowanych iluminacji utworzonych przez algorytm, który wykrywa frazy w utworach lub płynnie dostosuj indywidualnie szablony do swoich preferencji. rekordbox z kluczem licencyjnym do naszego oprogramowania scenicznego DJ umożliwia synchronizację sekwencji oświetlenia od razu po rozpakowaniu.

Kluczowe cechy:

Kompaktowa, solidna podstawa

Nie bój się zabierać RB-DMX1 ze sobą w podróż. Urządzenie jest kompaktowe i przenośne, na tyle jednak solidne dzięki swojej gładkiej aluminiowej obudowie z przedłużonymi krawędziami, że chroni zaciski.

Tryb Lighting

Dodany do aplikacji rekordbox, tryb Lighting umożliwia łatwą synchronizację światła z muzyką. Drastycznie redukuj czas przygotowania przed występem, dzięki generowanym automatycznie wzorom, a następnie dopasowuj je na bieżąco wybierając je z gamy wstępnie ustawionych zestawów.

 

Łatwe łączenie

Szybko połącz i kontroluj kompatybilne oprawy DMX512 przez kabel USB.

Szybkie wsparcie

Nie możesz znaleźć potrzebnej konfiguracji DMX w bibliotece opraw? Po prostu zamieść post na naszym forum a oprawa zostanie dodana w ciągu kilku dni roboczych.

Specyfikacja:

Szerokość: 90 mm

Wysokość: 90 mm

Głębokość: 41,5 mm

Ciężar: 0,3 kg

Zasilanie: Przejściówka AC (DC 5 V)

Terminals: USB

1 port USB B

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie