• PreSonus R80 V2 – Monitor Aktywny

Symbol: PRE R80 V2
1831.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Bardzo mała
EAN 673454010095

Zamówienie telefoniczne: 22 357 66 77

Czystość dźwięku jest najważniejsza – z monitorami z serii R80 V2 usłyszysz każdy szczegół w swojej muzyce: delikatny oddech przy każdym wydechu, delikatne przesuwanie palców po nylonowych strunach gitary klasycznej, subtelne alikwoty instrumentów dętych blaszanych i drewnianych oraz wspaniałe ogony pogłosów, które z wdziękiem rozpływają się w przestrzeni. Na monitorach serii R80 V2 nie tylko twoje miksy będą brzmiały najlepiej, będziesz również w stanie dokładnie usłyszeć problematyczne miejsca w swoich utworach. Jeśli miksujesz lub masterujesz dźwięk o wysokiej rozdzielczości, seria R80 V2s zapewni, że usłyszysz każdy szczegół uchwycony w nagraniach.

 

AMT i przenoszenie transjentów

Napędzany przez osobny wzmacniacz pracujący w klasie A/B o mocy 65 W i zaprojektowany specjalnie dla serii R80 V2 przetwornik Air Motion Transformer (AMT) o powierzchni 6,8 cala kwadratowego wyróżnia się dokładną reprodukcją najwyższych częstotliwości – tych odpowiedzialnych za poczucie powietrza, przestrzeni i wymiaru. A zadziwiająco cienka (< 0,01 mm), pofałdowana membrana Kapton® pozwala głośnikowi wysokotonowemu poruszać się w tym samym momencie, co cykle napięcia, które go zasilają, zapewniając reprodukcję transjentów z dokładnością co do jednego cyklu fali.

 

Szeroka projekcja dźwięku

Unikalna konstrukcja AMT pozwala głośnikom serii R80 V2 na obsługę od 8 do 13 razy większego obszaru projekcji dźwięku niż w przypadku bardziej tradycyjnych konstrukcji głośników wysokotonowych, podczas gdy unikalna obudowa ogranicza ten obszar projekcji do osi poziomej. W rezultacie otrzymujemy bardzo szeroki idealny punkt odsłuchu ze skupioną dyspersją pionową, dzięki czemu zostają ograniczone odbicia od biurka, sufitu i podłogi, które w przeciwnym wypadku mogłyby wprowadzić problemy fazowe i koherencyjne. I w związku z tym, że monitory studyjne serii R80 V2 w mniejszym stopniu podlegają zakłóceniom związanym z anomaliami pomieszczenia, reagują one w sposób przewidywalny i brzmią spójnie, nawet jeśli zostaną przeniesione do innego środowiska odsłuchowego.

 

Jeszcze niższy dół

Głośnik niskotonowy w R80 V2 to 8 cali specjalnej, sztywnej plecionki kompozytowej, która gwarantuje spójną dyspersję w całym zakresie częstotliwości, zapewniając najbardziej płaską charakterystykę dźwięku, jaką kiedykolwiek udało się uzyskać firmie Presonus. Wzmacniacz pracujący w klasie D o mocy 150 W zapewnia wystarczający zapas mocy i imponującą, pozbawioną zniekształceń, niemęczącą pracę – nawet przy wyższych poziomach głośności.

 

Nowa wszechstronność

Ulepszenie uznanych klasyków serii R nie było łatwe, ale Presonus znalazł na to sposób: zapewnił więcej opcji regulacji niż w poprzedniej wersji. Unowocześnione monitory z serii R80 V2 wyposażono w analogowe regulatory, które są dobrze znane użytkownikom naszej słynnej serii Eris® – otrzymujemy regulację niskich, średnich i wysokich częstotliwości, a także trójpozycyjny przełącznik Acoustic Space, który pozwala w prosty sposób skompensować dźwiękowe konsekwencje ustawienia głośników przy ścianie lub w rogu. Dodaliśmy również nowy wzmacniacz pracujący w klasie D, aby zapewnić jeszcze cieplejszą i gładszą ogólną charakterystykę częstotliwościową.

 

Złącza monitora studyjnego

Oczywiście otrzymujesz również klasyczne możliwości podłączenia monitorów PreSonusa. Monitory z seria R80 V2 posiadają symetryczne wejścia XLR, symetryczne wejścia TRS 1/4″ i niesymetryczne RCA, dzięki czemu możesz podłączyć je do interfejsu audio, miksera, kontrolera monitorów lub niemal każdego innego źródła sygnału liniowego. Jeśli chciałbyś dodać łączność Bluetooth, sprawdź MicroStation BT.

 

Precyzyjnie zdefiniowane

Monitory studyjne serii R80 V2 zapewniają realistyczną reprodukcję dźwięku, która pozwoli ci usłyszeć przestrzeń w twoich nagraniach. Ich transparentne brzmienie i szybkie odtwarzanie transjentów sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto miksuje dźwięk o wysokiej rozdzielczości. Dokładnie ta sama technologia AMT, która zapewnia monitorom serii R80 V2 naturalne brzmienie i wierne odtwarzanie, gwarantuje również, że potencjalne problemy w miksie nie umkną twoim krytycznym uszom.

 

Dane techniczne:

2-drożny monitor z głośnikiem wysokotonowym „Air Motion”

75/65 W wzmacniacze klasy D (LF/HF)

8” głośnik niskotonowy z membraną kevlarową

Specjalnie opracowany głośnik wysokotonowy z bardzo cienką membraną kaponową (<0,01 mm)

Zakres transmisji: 40-22000 Hz

Częstotliwość podziału: 2,6 kHz

Czułość wejściową można zmieniać w sposób ciągły za pomocą potencjometru wzmocnienia

Poziom ciśnienia akustycznego: 107 dB

Wejścia: XLR, jack 1/4" (zbalansowane), RCA (niezbalansowane)

Impedancja wejściowa: 20 kΩ (zbalansowane), 10 kΩ (niezbalansowane)

Ekranowany przed zakłóceniami RF

Opóźnione włączanie / wyłączanie

Obwód zabezpieczający przed przegrzaniem i zwarciem

Ekonomiczny automatyczny tryb czuwania

Szerokość : 241 mm

Głębokość : (309 mm

Wysokość : (379 mm

Waga : 9 kg

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie