• QSC KS212C subwoofer aktywny o mocy 3600W z technologią DSP

QSC K212C Subwoofer katywny

Brak towaru
6390.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Brak towaru

QSC K212C Subwoofer katywny

Z okazji dotarcia do milionowej sprzedanej sztuki głośników z serii K, firma QSC stworzyła produkt, na który czekało wielu realizatorów i muzyków. Kardioidalny sobwoofer KS212C jest nowoczesnym, aktywnym głośnikiem kierunkowym w kompaktowej obudowie i procesorem DSP w komplecie. Zasilany przez wzmacniacz klasy D o mocy 3600 W, wyposażony w najnowszą technologię DSP i dwa 12-calowe głośniki umieszczone w specjalnej obudowie, subwoofer KS212C generuje o 15dB więcej mocy wyjściowej z przodu niż z tyłu.

Najczęściej subwoofer emituje dźwięk we wszystkich kierunkach, co często prowadzi do problemów, takich jak buczenia niewygodne dla artystów występujących na scenie, nawarstwiania się dźwięków o niskich częstotliwościach i generalnie marnowania energii. Aby ukształtować kardioidalną fale niskich częstotliwości, dotychczas realizatorzy dźwięku live musieli wykorzystywać więcej urządzeń - w tym zewnętrzne procesory - co było czasochłonne i kosztowne. Przełomowy pod względem zastosowanych innowacji i wzornictwa, subwoofer KS212C o mocy 3600 W zapewnia wyjątkowe korzyści kardioidalnej charakterystyki w poręcznej, kompaktowej obudowie. Nowy subwoofer QSC jest niezrównany pod względem możliwości zarządzania basem na scenie lub w każdym innym środowisku, w którym niepożądaną energię o niskiej częstotliwości należy minimalizować.

Kardioidalny subwoofer został zaprojektowany do pracy w nagłośnieniach na żywo i w instalacjach stałych. Jest idealnym wyborem również dla firm nagłośnieniowych. Kompaktowa obudowa wyposażona jest w wygodne, aluminiowe uchwyty i cztery kółka z tyłu. Dwa gniazda sztycy M20 umożliwiają zastosowanie subwoofera zarówno w orientacji poziomej jak i pionowej. W ten sposób technicy nagłośnienia otrzymują wyjątkowo efektywne i poręczne rozwiązanie, które ułatwia pracę i poprawia brzmienie.


Dane techniczne:
Rodzaj systemu    System live
Zastosowanie    Nagłośnienie stacjonarne, nagłośnienie mobilne
Konfiguracja    2x 12"
Moc    3600 W
Obudowa    ABS
Przetwornik niskich częstotliwości    2x 12"
Klasa pracy    D
Złącza wejściowe    2 x locking XLR/F ¼” "mix"
Złącza wyjściowe    2 x XLR/M
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)    132 dB (peak)
Pasmo przenoszenia    44 Hz - 104 Hz (-6 dB), 39 Hz - 118 Hz (-10 dB)
Wskaźniki    2 x wskaźnik zasilania LED (z przodu i tyłu), wskaźnik LED sygnału wejściowego, wskaźnik LED aktywnego limitera
Gniazdo statywu    2x M20 (z góry i z boku)
Wykończenie    18mm sklejka brzozowa
Wymiary    622 x 394 x 851 mm
Waga    41 kg
Kolor    Czarny
Chłodzenie    Niskoszumowy wentylator o zmiennej prędkości
Wzmacniacz    2 x 1800W (peak), klasa D
Charakterystyka kierunkowości    Kardioidalna

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie