• QSC - Subwoofer pasywny GP118-SW

Symbol: QSCGP118-SW

QSC - GP118-SW

Brak towaru
7649.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu na zamówienie
Cena dostawy 0
Kurier DPD POBRANIE 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD PRZEDPŁATA 0
Dostępność 0 szt.

WideLine™ Ground-Support Subwoofer

Charakterystyka

GP118-sw to najwyższej jakości subwoofer o prostokątnych kształtach wyposażony w jeden 18-calowy przetworniki o wysokiej sprawności. Został on zaprojektowany w celu użycia go jako subwoofer ustawiany na podłożu podczas najbardziej znaczących koncertów plenerowych lub w stacjonarnych instalacjach nagłośnieniowych. Robiąca wrażenie skuteczność emisji połączona z reprodukcją dźwięków z najniższego pasma oraz wybitna muzykalność sprawia, że model GP118-sw jest idealnym partnerem dla innych kolumn z uznanej serii QSC WideLine, jak również dla innych profesjonalnych systemów nagłośnieniowych.

W celu umożliwienia podwieszenia w instalacjach stałych każdy subwoofer GP118-sw posiada łącznie szesnaście (16) nagwintowanych punktów montażowych M10 (po cztery na stronie)

W przypadku instalacji, w których subwoofery są ustawiane na podłożu, mogą być one ustawiane poziomo korzystając z rozwiązania, jakie zapewniają wzajemnie blokujące się nóżki jednej kolumny i otwory wykonane na ścianie górnej drugiej kolumny.

18 calowy przetwornik niskotonowy wykorzystuje dwuwarstwowy resor dolny oraz potrójnie zagięty resor górny, co zapewnia głęboki i jednocześnie kontrolowany ruch membrany przy generowaniu najgłośniejszych dźwięków. Cewka o średnicy 4 cali jest nawinięta na karkasie z włókna szklanego w celu zabezpieczenia przed jej deformacją podczas pracy przy wysokich temperaturach i jest intensywnie chłodzona w celu zmniejszenia strat mocy. Aluminiowy pierścień demodulacyjny został zastosowany w celu uzyskania niskiego poziomu zniekształceń.

Niezwykła muzykalność i do tego potężna moc subwoofera są wynikiem wyjątkowo uważnego dopasowania użytego przetwornika, objętości obudowy oraz strojenia portu. W efekcie system oferuje sporą dawkę "uderzającej" energii przy jednoczesnym zachowaniu głęboko brzmiących niskich częstotliwości, tak więc muzycznie ważne i oczekiwane fundamenty są solidnie i precyzyjnie reprodukowane.

Obudowa GP118-sw została wykonana z najwyższej jakości sklejki brzozowej wykończonej przy użyciu przyjaznej środowisku wodorozcieńczalnej powłoki polimerowej, która zapewnia wysoką odporność na trudy tras koncertowych, a równocześnie możliwa jest jej naprawa w terenie. Rozbudowane wewnętrzne ożebrowanie zostało wprowadzone w celu wyeliminowania strat akustycznych wynikających z rezonowania ścian. Dodatkową sztywność całej konstrukcji zapewniają grodzie, które zostały wykonane z tej samej sklejki co sama obudowa. Przetwornik niskotonowy jest chroniony dzięki użyciu malowanej proszkowo stalowej siatce o grubości 1.0 mm.

Pomimo ruchu ogromnych mas powietrza w portach obudowy, niezwykle drobiazgowe ich ukierunkowanie sprawiło, że system charakteryzuje się brakiem zniekształceń powstających w portach typu "chuffing". Duży obszar portu pozwala na swobodne przemieszczanie się dużych mas powietrza z minimalnymi turbulencjami.

 • Najwyższej jakości i wysokiej mocy 18-calowy przetwornik o dużym wychyleniu membrany, z 4-calową cewką głosową, dwuwarstwowym resorem i potrójnie karbowanym zawieszeniem górnym.
 • Nóżki i odpowiadające im zagłębienia blokujące w obudowach pozwalają na tworzenie stabilnych pionowych zespołów głośnikowych
 • Wbudowane uchwyty ułatwiające transport
 • Nagwintowane gniazdo tyczki umożliwiające umieszczenie kolumny pełnopasmowej na ścianie górnej subwoofera
 • Punkty mocowania M10 pozwalają na podwieszenie kolumny w przypadku stałych i mobilnych systemów nagłośnieniowych
 • Dwa złącza NL4 Speakon
 • Obudowa wykonana z 18 mm sklejki z brzozy bałtyckiej
 • Pomalowana proszkowo stalowa siatka ochronna o grubości 1 mm
 • Dostępne kolory wykończeń: czarny (GP118-sw-BK) lub biały (GP118-sw-WH)
 • Pełna specyfikacja dotycząca EASE, CAD & BIM dostępna w sieci
 • Dostępna wersja kinowa dla rozwiązań surround LFE

 

Dane techniczne

 

Konfiguracja 1x18"
Moc 850 W (82.5 V) ciągła, 1700 W w szczycie
Obudowa Sklejka 18mm
Przetwornik niskich częstotliwości 18"
Złącza wejściowe Podwójne NL4
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 129 dB
Pasmo przenoszenia 29 - 800 Hz
Wymiary 531 x 656 x 772 mm
Waga 50,3 kg
Kolor Czarny
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie