• CANON - Projektor LV-WX320

Symbol: LV-WX320
Brak towaru
2299.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Brak towaru
LV-WX320 to lekki przenośny projektor dedykowany do zastosowań biznesowo edukacyjnych. Wyróżnia się rozdzielczością WXGA, wysokim poziomem jasności 3200 ANSI Lumenów oraz kontrastem 10.000:1. Wejście HDMI pozwoli na podłączenie większości urządzeń przesyłając jednocześnie obraz i dźwięk.

Opis

Canon LV to seria przystępnych cenowo projektorów opartych na technologii DLP. Wśród modeli tej serii znajdują się projektory zmiennoogniskowe, krótkoogniskowe (ST) oraz ultra krótkoogniskowe (UST). Doskonale sprawdzą się w zastosowaniach domowych, biznesowych i edukacji. Rozdzielczości występujące w tej serii to XGA 1024×768 (proporcje obrazu 4:3) oraz WXGA 1280×800 (proporcje 16:10).

Jasność 3200 ANSI Lumenów

Zastosowanie mocnej lampy oraz wysokiej klasy obiektywu o dużej jasności skutkuje uzyskaniem doskonałej jasności obrazu. 3200 ANSI Lumenów pozwoli na wyświetlanie doskonałej jakości obrazu nawet w słabo zaciemnionych pomieszczeniach.

Kontrast dynamiczny 10.000:1

Bardzo wysoki poziom kontrastu zapewnia głęboką czerń oraz mocne nasycenie kolorów co sprawia, że prezentacje są jeszcze piękniejsze. Duży poziom kontrastu pomaga zarówno przy ogladaniu zdjęć jak i tekstu, który jest bardziej czytelny i przejrzysty.

Rozdzielczość WXGA

Natywna rozdzielczość WXGA 1280×800 oraz proporcje obrazu 16:10 doskonale współgrają z większością komputerów przenośnych i tabletów bez konieczności skalowania obrazu. Obraz będzie wyglądał więc dokładnie tak jak na ekranie komputera. Wysoka rozdzielczość ekranu to równeż bardziejszczegółowy obraz pełen detali.

Szerokie możliwości połączeń

Szeroki wybór złączy projektora LV-WX320 umożliwia wykorzystanie wielu źródeł przesyłających obraz i dźwięk. Port HDMI pozwala na proste podłączenie z większością nowoczesnych komputerów przesyłając jednoczesnie obraz i dźwięk.

System DLP-Link

Dzięki funkcji DLP-Link projektor pozwala na odtwarzanie materiałów 3D dzięki czemu będziesz mógł doznać zupełnie nowej jakości. Oglądanie w tej technologii wymaga użycia dodatkowych okularów migwkowych.

Technologia MHL

Technologia MHL zwiększa wygodę użytkowania projektora dając możliwość rzutowania obrazu z tabletu lub smartfona wykorzystując do tego port HDMI w projektorze oraz port USB w smartfonie.

Zdalne sterowanie projektorem

Wbudowany port sieciowy RJ-45 usprawnia łączność, sterowanie i obsługę za pomocą sieci. Za pomocą sieci osoba nadzorująca projektor może zdalnie sprawdzić zużycie lampy, czy włączyć większość funkcji. Jest to przydatne zwłaszcza w przypadku zarządzania dużą siecią projektorów.

Regulacja geometrii obrazu

Regulacja geometrii obrazu w zakresie +/-30° umożliwia uzyskanie idealnego obrazu bez zniekształeceń nawet wtedy gdy projektor nie znajduje sie idealnie na wprost ekranu. Dzięki temu mamy większą swobodę w instalacji projektora.

Zmiennoogniskowy obiektyw

Wbudowany w projektor obiektyw posiada zmienny kąt widzenia o krotności powiększenia 1.1x. Ułatwia to dobranie odległości projektora do założonej wielkości ekranu. Współczynnik powiększenia wynosi w tym modelu 1.55 – 1.70:1 co oznacza, że obraz o szerokości 1 metra można uzyskać z odległości już 155 cm.

Wyświetlanie na różnych powierzchniach

Zastosowanie funkcji korekcji koloru ekranu pozwoli nauzyskanie naturalnych kolorów obrazu nawet w przypadku wyświetlania obrazu na powierzchaniach innych niż białe. Nie musisz więc koniecznie posiadać typowego ekranu.

 Niskie koszty eksploatacji

Po włączeniu funkcji ECO delikatnie spada jasność lampy wydłużając żywotność lampy do 6000 godzin i zmniejszenie zużycia energii z 350W do zaledwie 240W.  Na niskie koszty eksploatacji wpływ ma również specjalna gwarancja Canon oraz bezfiltrowa konstrukcja.

Gwarancja Canon

Wszystkie projektory Canon objęte są 3 – letnia gwarancją producenta. W ramach podstawowej gwarancji użytkownik ma również prawo do aż 3 – krotnej, bezpłatnej wymiany lampy.

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie