• DBTechnologies - ES 1203 Mobilny zestaw nagłośnieniowy

Symbol: ES 1203
Brak towaru
7099.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier DPD PRZEDPŁATA 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Brak towaru

Seria ES – skrót od Entertainment System – to cztery modele: ES 503, ES 602, ES 802 i najnowszy oraz największy - ES 1203.  Wielofunkcyjne, przenośne, kompaktowe i przyjazne dla użytkownika. Idealne w zastosowaniu jako przenośne nagłośnienie zarówno dla muzyki „na żywo” jak i tej odtwarzanej z nośnika.

ES 1203 to trójdrożnie zasilany stereofoniczny system nagłośnieniowy składający się z 2 pasywnych kolumn satelitarnych w obudowach ze sklejki i aktywnego subwoofera z dwoma 12-calowymi głośnikami niskotonowymi zamkniętymi w drewnianej obudowie. Sub wyposażony jest w najnowszej generacji wzmacniacz  Digipro G4® o mocy szczytowej 2400W. Wydajny procesor DSP (obsługiwany za pomocą intuicyjnego panelu sterowania umieszczonego w górnej części obudowy) zarządza wszystkimi funkcjami wbudowanego 5-kanałowego miksera cyfrowego oraz odpowiada za konfigurację systemu.

Każda z kolumn satelitarnych wyposażona jest w cztery 4-calowe głośniki średniotonowe, których ułożenie umożliwia uzyskiwać asymetryczne pokrycie pionowe dzięki unikalnej technologii Logarithmic Curved Column Array. Oryginalna konstrukcja wtyczek fazowych poszerza pokrycie poziome i gwarantuje doskonałą zrozumiałość.

Ponadto, wbudowane DSP pozwala użytkownikowi wybrać spośród 3 trybów konfiguracji (mono, stereo lub podwójna kolumna) oraz 2 różnych trybów sterowania wiązką dźwiękową (daleki i bliski). W ten sposób system można dostosować do wszelkich rodzajów środowiska pracy gwarantując najlepsze pokrycie dźwiękiem nagłaśnianej powierzchni.

Satelity mogą działać osobno w konfiguracji stereofonicznej (umieszczone na statywach lub zainstalowane z użyciem uchwytu WB-44) lub połączone razem w jedną kolumnę w konfiguracji mono. Obudowy obu kolumn satelitarnych wyposażono w metalowy system łączenia, zapewniający doskonałe dopasowanie (góry do góry) oraz pewne połączenie elektryczne. Jedna z dwóch kolumn odbiera sygnał z subwoofera przekazując go do drugiej, połączonej z nią w ten sposób górnej kolumny.

ES 1203 posiada wbudowany 5-kanałowy mikser: pierwszy kanał posiada sprzężone / niezbalansowane złącze combo MIC / instrument z regulowanym filtrem antysprzężeniowym, kompensacją impedancji i wzmocnieniem sygnału mikrofonowego w 3 zakresach (0, +10, + 20dB). Drugi i trzeci kanał posiadają wejścia ze złączem combo MIC / LINE. Pozwala to na jednoczesne zarządzanie 3 sygnałami.

Wbudowany moduł Bluetooth przyjmuje stereofoniczny sygnał z przenośnych urządzeń w osobnym kanale stereo.

Zbalansowane wyjście AUX / MIX służy jako bezpośrednie połączenie lub, alternatywnie, jako wyjście Aux dla monitora scenicznego lub innego głośnika. W trybie podwójnej kolumny, wyjście to działa jako źródło dla kolejnego systemu ES 1203 zapewniając sygnał lewy lub prawy.

Subwoofer o konstrukcji semi-horn wyposażono w dwa 12-calowe głośniki niskotonowe, moduł wzmacniacza i wyświetlacz OLED z regulatorami. Obudowa, solidna i stylowa, wykonana została ze sklejki drewnianej pokrytej odporną na zarysowania, czarną farbą, co sprawia, że system ​​jest przystosowany do pracy na trasie. Deskorolka magnetyczna DO-ES1203 umożliwia szybkie i bezproblemowe przemieszczanie systemu.

ES1203 jest niezwykle prosty w konfiguracji. Dzięki zaawansowanemu interfejsowi graficznemu użytkownicy są prowadzeni krok po kroku, aby skonfigurować system zgodnie z zastosowaniem. W szczególności przy pomocy  wyświetlacza OLED możemy sterować systemem, przywoływać ustawienia konfiguracji, dostosować poziomy i ustawiać korekcję, jak również tworzyć miks pre-post dla różnych celów.

W przypadku stosowania w trybie mono (a także w trybie podwójnej kolumny) system można uzupełnić o specjalny element DP-ES1203 będący imitacją 2 kolumn satelitarnych w celu uzyskiwania wyglądu jednolitego słupka, co zapewnia elegancki, dyskretny efekt doskonale dopasowany do stałych instalacji.

System ES 1203 dostarczany jest w komplecie z pokrowcami na suba i kolumny satelitarne, sztycą teleskopową 35 mm, dwoma 7 metrowymi kablami speakon i kablem zasilającym.

Specyfikacja techniczna:

    Typ konstrukcji dwie satelity szerokopasmowe i jeden subwoofer, łącznie trzy kanały wzmacniacza
    Pasmo przenoszenia [-10dB]: 35-20,000 Hz
    Max SPL: 132 dB
    MF-HF: 8 x 4” z cewką 1"
    LF: 2 x 12”
    Kierunkowość: 97°x60°

Zasilanie

    Typ wzmacniacza: Digipro® G4, klasa D
    Moc szczytowa: 2400 W
    Regulacja i obsługa: wyświetlacz OLED Display z enkoderem, dioda monitorująca poziom, port USB
    Zasilacz impulsowy z PFC chłodzony konwekcyjnie ze złączem VDE

Procesor

    Kontroler: DSP 56bit
    Konwerter AD/DA: 24 Bit/48 Hz
    Limiter: szczytowy, RMS, termiczny
    Częstotliwość podziału: 160 Hz
    Tryby cyfrowego sterowania wiązką akustyczną: bliski - góra/dół, daleki

Sekcja wejściowa

    Kanał mikrofonowo/liniowy: 1 x Combo (XLR/Jack) symetryczny/niesymetryczny
    Kanały liniowe: 2 x Combo (XLR/Jack) symetryczny/niesymetryczny
    Kanał media: 1 x zintegrowany odbiornik Bluetooth®
    Wyjście MIX: 1 x XLR symetryczny

Obudowa

    Subwoofer:  sklejka, metalowy grill
    Satelity: sklejka, metalowy grill
    Uchwyty: 1 x boczny, 1 x górny


Wymiary i masa pojedynczej satelity

    Szerokość: 110 mm
    Wysokość: 460 mm
    Głębokość: 160 mm
    Masa: 3,3 kg


Wymiary i masa subwoofera

    Szerokość: 360 mm
    Wysokość: 680 mm
    Głębokość: 545 mm
    Masa: 29,3 kg

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie