• EVO START RECORDING BUNDLE

Symbol: AESRB
Brak towaru
945.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Brak towaru

Rozpocznij swoją podróż do świata nagrywania dźwięku dzięki EVO Start Recording Bundle - profesjonalnemu, wydajnemu i wszechstronnemu rozwiązaniu do nagrywania w domu. Doświadcz połączenia wyjątkowej jakości dźwięku i innowacyjnej technologii, aby od samego początku mieć pewność, że uzyskasz nagrania o jakości studyjnej.

Interfejs EVO4

Nagrywaj swoje mikrofony i instrumenty bezpośrednio na komputer dzięki intuicyjnemu zestawowi funkcji EVO 4. Łącząc wiodące specyfikacje techniczne ze zdumiewającą wydajnością i jakością dźwięku, EVO 4 jest najlepszym interfejsem zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów.

Opierając się na ponad 20-letnim doświadczeniu Audienta w projektowaniu urządzeń studyjnych, uzyskaj niezrównaną jakość dźwięku na swoim komputerze dzięki czystym, ciepłym i dokładnym przedwzmacniaczom EVO - oferującym zakres wzmocnienia 58 dB.

Upewnij się, że uchwycisz wszystko idealnie w trybie Smartgain. Zacznij grać, śpiewać lub mówić, a Smartgain automatycznie ustawi poziom Twoich mikrofonów. Idealna funkcja dla początkujących.

Audio Loop-back umożliwia nagrywanie dźwięku z komputera w tym samym czasie, co mikrofony. Idealny dla twórców treści, podcastów i streamerów.

EVO4 jest zgodny z USB2.0 class compilant i współpracuje z portami USB-C i USB-A. Dodatkowo interfejs jest także kompatybilny z urządzeniami iOS.

 

Mikrofon SR1

Uchwyć każdy szczegół i niuans swojego występu od momentu rozpoczęcia nagrywania dzięki mikrofonowi pojemnościowemu SR1. Jego duża membrana i wszechstronny charakter zapewniają nagrania studyjnej jakości bez względu na źródło.

 

Słuchawki monitorowe SR2000

Słuchawki monitorujące SR2000 nie tylko zapewniają doskonałą jakość dźwięku, ale zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić długotrwały komfort. 40-milimetrowe przetworniki neodymowe konsekwentnie zapewniają dokładność i klarowność tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne, pomagając podejmować właściwe decyzje dotyczące dźwięku podczas nagrywania i miksowania.

 

 

Główne cechy

2 przedwzmacniacze mikrofonowe EVO

Wiodące w swojej klasie przetworniki AD/DA, zakres dynamiki 113dB

Funkcja Smartgain

Wejście instrumentalne oparte o dyskretny układ JFET

Wyjścia głośnikowe

Wyjście słuchawkowe

Monitor mix

Monitor PAN

Audio Loop-back

Zasilanie z USB 2.0 Bus

Zasilanie Phantom z USB Bus

Możliwość kontrolowania poziomu gain z DAW

Częstotliwość próbkowania 24bit/96kHz

Kompatybilny z systemami Mac OSX, Windows i iOS

Pakiet bezpłatnych plugginów i oprogramowania ARC

Wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy SR1

Słuchawki monitorowe SR2000

Uchwyt antywstrząsowy

Przewód XLR

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie