• Hercules DJ - Inpulse 200 kontroler dla DJa

Symbol: 4780890
Brak towaru
489.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Wysyłka od 12.07
Cena przesyłki 9
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD PRZEDPŁATA 9
Kurier DPD POBRANIE 12
Dostępność Brak towaru

Hercules DJControl Inpulse 200 to kontroler dla DJa ze złączem USB, 2 ścieżki, 8 padów i wbudowana karta dźwiękowa to niewątpliwe atuty. Korzystaj z 8 padów i 8 trybów pracy (Hot Cue, Roll, FX, Sampler), a także skreczuj pokrętłami jog z wykrywaniem siły nacisku. Oprogramowanie DJUCED® w komplecie – ( do pobrania z strony po zarejestrowaniu ) . Doskonały dla osób rozpoczynających naukę miksowania oraz tych średnio-zaawansowanych

 

 

 

Rozpocznij z łatwością i pokaż światu swoje umiejętności didżejskie dzięki kontrolerowi Hercules DJControl Inpulse 200. Naucz się miksowania, korzystając z 5 wyjątkowych funkcji i wbudowanych samouczków. Korzystaj z 8 padów i 8 trybów pracy (Hot Cue, Roll, FX, Sampler), a także skreczuj pokrętłami jog z wykrywaniem siły nacisku.

 

image

 

Zawartość opakowania:


- DJControl Inpulse 200
- Kabel USB w oplocie przymocowany
  do kontrolera
- Program DJUCED® w wersji 4
- Informacje o warunkach gwarancji

image

 

HERCULES to zarejestrowany znak handlowy firmy Guillemot Corporation S.A. Hercules to przedsiębiorstwo projektujące i produkujące interaktywne urządzenia dla branży rozrywkowej od 1984 roku. Nasza pasja do muzyki od zawsze jest motorem napędowym strategii i innowacyjności. W roku 2018 firma Hercules zmieniła swoje oblicze, rozszerzając ofertę o bardziej innowacyjne i skuteczne rozwiązania umożliwiające każdemu rozwijanie umiejętności didżejskich i opanowanie do perfekcji technik miksowania.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie