• IK Irig Keys - klawiatura sterująca

Brak towaru
570.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Brak towaru

Wolność ekspresji – uniwersalna, przenośna klawiatura
iRig KEYS ze złączem Lightning® jest pierwszą ultracienką i przenośną uniwersalną klawiaturą sterującą MIDI do iPhone’a, iPoda touch, iPada i komputerów Mac/PC. iRig KEYS z Lightning podłącza się bezpośrednio do złącza Lightning lub 30-pinowego w urządzeniu z iOS lub do portu USB w komputerze Mac/PC. Ma 37 dynamicznych klawiszy mini – zakres pełnych 3 oktaw plus jeden dźwięk – zajmuje minimum miejsca na biurku i bez trudu mieści się w plecaku lub torbie.

iRig KEYS z Lightning jest w pełni zgodny z MIDI i USB, zapewniając prawdziwe plug-and play zarówno w przypadku urządzeń z iOS, jak i komputerów Mac/PC. Do działania nie potrzebuje żadnych dodatkowych aplikacji, programów czy sterowników. Dla zapewnienia całkowitej mobilności iRig KEYS z Lightning pobiera wyjątkowo mało prądu.

Podłączony do iPhone’a/iPoda touch/iPada, może być zasilany przez to urządzenie, a przy dłuższych sesjach może być zasilany przez dostępny port USB. Przy podłączeniu do komputera Mac/PC, jest zasilany przez port USB.
iRig KEYS z Lightning jest najlepszym mobilnym towarzyszem dla klawiszowców i producentów. Używaj go zawsze i wszędzie, gdy tylko dopadnie Cię natchnienie… po prostu podłącz go do urządzenia mobilnego lub komputera i zacznij grać. Możesz używać iRig KEYS z Lightning do występów na żywo, komponowania utworów z wykorzystaniem dołączonych aplikacji i oprogramowania lub z jednym z wielu innych zgodnych z MIDI instrumentów lub rejestratorów dostępnych na iOS, Mac OS lub Windows.

Podłącz i działaj z błyskawiczną prędkością Lightning
iRig KEYS z Lightning ma w zestawie kable Lightning, 30-pinowy i USB, pozwalające na natychmiastowe rozpoczęcie grania na dowolnym urządzeniu z iOS, łącznie z najnowszymi modelami, wyposażonymi w Lightning, jak również starszymi modelami, korzystającymi z formatu 30-pinowego. Kable USB pozwalają na podłączenie się do każdego komputera Mac lub PC.

Mały kontroler z wielkimi możliwościami
Aby zapewnić maksimum komfortu i uniwersalności, iRig KEYS z Lightning został wyposażony w koła modulacji i pitch-bend, oraz wejście dla opcjonalnego pedału sustain lub pedału ekspresji, dzięki czemu dostosowuje się do każdego wirtuozerskiego stylu gry. A to wszystko w eleganckiej, ultra-kompaktowej i trwałej obudowie.
iRig KEYS z Lightning ma łatwy w użyciu panel sterujący, który daje Ci do dyspozycji 5 podświetlanych, miękkich przycisków oraz pokrętło Volume/Data. Są też przyciski Program i Octave up/down oraz przycisk Set, który pozwala na zapisanie do 4 różnych całkowitych konfiguracji iRig KEYS. Dostępny jest również tryb Edit, który pozwala na transponowanie klawiatury, wysyłanie określonych komunikatów Program Change, dopasowanie czułości, zmianę kanału MIDI, zmianę przypisania komunikatów Control Change do pokrętła Vol/Data oraz zapewnia natychmiastowy dostęp do wielu innych przydatnych funkcji MIDI.
Wszystkie te parametry mogą być zapisywane w ustalonych konfiguracjach przy użyciu przycisku Set i błyskawicznie przywołane, co pozwala na szybką zmianę brzmienia oraz łatwe sterowanie różnymi instrumentami lub aplikacjami.

Gotowy do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka
iRig KEYS z Lightning dostarczany jest wraz aplikacją z darmowym profesjonalnym instrumentem wirtualnym i oprogramowaniem, które może zostać natychmiast pobrane i wykorzystane, zapewniając prawdziwe rozwiązanie typu plug-and-play.

Dla iPhone’a, iPoda touch i iPada, iRig KEYS z Lightning dostarczany jest wraz z:
– iGrand Piano FREE dla iPhone’a i iPada, aplikacją fortepianową o koncertowej jakości na iPada z 2 światowej klasy dynamicznymi, stereofonicznymi brzmieniami fortepianu i pianina; poszerzalną biblioteką 15 dodatkowych studyjnych instrumentów, dostępnych natychmiast przez dokonanie zakupu wewnątrz aplikacji; rejestratorem MIDI z możliwością dogrywania i wiele więcej (do pobrania z App Store).
– SampleTank na iPhone’a i iPada FREE, wirtualny moduł brzmieniowy, zawierający kompletny zestaw instrumentów akustycznych, elektrycznych i elektronicznych oraz patternów, odblokowanych 48 dodatkowych instrumentów, stanowiących uzupełnienie 20 instrumentów, które zawiera darmowa wersja (do pobrania z App Store).

Dla komputerów Mac/PC można pobrać następujące oprogramowanie dla iRig KEYS:
SampleTank 3 SE – stacja robocza sampli, dostępna zarówno jako wersja autonomiczna i jako wtyczka do większości popularnych programów DAW (łącznie z GarageBand, Logic, Pro Tools, Cubase, Live, Sonar i in.) z 6,5 GB sampli w każdej kategorii instrumentów (do ściągnięcia ze strony IK Multimedia).

W torbie
Aby chronić iRig KEYS w transporcie, możesz zamówić iRig KEYS Travel Bag – wytrzymałą, w 100% poliestrową walizkę z wyszywanym logo iRig KEYS, z regulowanym paskiem i zasuwaną kieszenią na kable i inne małe przedmioty.
Wymiary: 56 cm 20 cm x 6,5cm

Cechy:
37 dynamicznych klawiszy mini (zakres 3 oktaw plus jeden dźwięk),
Koła modulacji i pitch bend,
Programowalne pokrętło Volume/Data,
Podświetlane, miękkie przyciski Octave/Program Up/Down,
Przycisk SET do zapisywania i przywoływania 4 indywidualnych konfiguracji,
Wejście na opcjonalny pedał sustain lub pedał ekspresji,
Zgodność typu plug-and-play dla Core MIDI (iOS) i USB (Mac/PC),
Zasilany przez urządzenie iOS, lub w przypadku komputerów Mac/PC przez USB,
W zestawie aplikacje SampleTank FREE iOS i iGrand Piano FREE (do pobrania z App Store),
W zestawie instrument wirtualny na komputery Mac/PC: SampleTank 3 SE (do pobrania ze strony IK),
W zestawie kable: 30-pinowy, Lightning i USB.

Dane ogólne:
Złącze do komputera Mac/PC,
Złącze do iPhone/iPoda touch/iPada,
Wejście pedału sustain (opcjonalnego),
Pokrętło Volume/Data (programowalne),
4 programowalne ustawienia,
Przyciski Octave up/down,
Przyciski Program up/down,
Koło pitch bend,
Koło modulacji,
37 dynamicznych klawiszy – 3 pełne oktawy,
Wymiary: 503 mm x 120 mm x 40 mm (szer. x dł. x wys.),
Waga: 660 g.

W zestawie
iRig KEYS,
Kabel Lightning,
Kabel 30-pinowy,
Kabel Micro-USB.

Wymagania
iRig KEYS with Lightning współpracuje z iPhonem, iPodem touch, iPadem i komputerami Mac/PC.
Urządzenia iOS:
iRig KEYS with Lightning jest zgodny z iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS, iPod touch (piąta, czwarta i trzecia generacja), iPad Air 2, iPad mini 3, iPad Air, iPad mini 2, iPad czwartej generacji, iPad mini, iPad trzeciej generacji, iPad 2, iPad. Wymagany iOS 4.3 lub nowszy.
Komputery:
Mac®: Mac OS X 10.5 lub nowszy Windows®: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP1), Windows 7 lub Windows 8.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie