• IK MULTIMEDIA - Mikrofon do smartphona iRIG MIC CAST

Symbol: IRIG
Brak towaru
165.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu wysyłka 12.11
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Kurier DPD POBRANIE 12
Dostępność Brak towaru

Twórz szybko i łatwo zachwycające podcasty i nagrania głosowe.
iRig MIC Cast jest kompaktowym, przenośnym mikrofonem do nagrywania głosu, zaprojektowanym w szczególności do nagrywania podcastów, wywiadów, wykładów, notatek głosowych, przemówień itp.
iRig MIC Cast, to kieszonkowe rozwiązanie o krystalicznie czystym dźwięku. Ma ograniczoną, jednokierunkową charakterystykę, która minimalizuje szum tła, co czyni go idealnym mikrofonem do nagrywania pojedynczego źródła dźwięku.
To sprawia, że iRig MIC Cast świetnie nadaje się do zastosowań biznesowych, takich jak np. nagrywanie spotkań i poprawianie jakości dźwięku w trakcie połączeń konferencyjnych.
iRig MIC Cast stanowi dowód na to, że wielkie rzeczy sprzedawane są w małych opakowaniach. W dodatku poza niewiarygodnie płaską charakterystyką częstotliwościową i bez podbarwiania dźwięku.

Kompaktowa konstrukcja
iRig Mic Cast jest dosłownie wielkości dużej monety. Z łatwością mieści się w kieszeni, teczce czy torbie na laptopa. Ponadto jego kompaktowe rozmiary oznaczają, że możesz używać go wszędzie, np. w sali lekcyjnej lub konferencyjnej.

Dwa ustawienia wzmocnienia
Jedną z najbardziej frustrujących cech przenośnych mikrofonów jest brak możliwości uzyskania czystych nagrań źródeł dźwięku, które znajdują się trochę dalej. iRig Mic Cast rozwiązuje ten problem dzięki przełącznikowi regulującemu poziom wzmocnienia, pozwalającemu na nagrywanie zarówno bliskich, jak i dalekich źródeł dźwięku.

W zestawie statyw stołowy
Dzięki dołączonemu statywowi mikrofonowemu możesz teraz ustawić swojego iPhone'a lub iPoda Touch i nagrywać z wolnymi rękami. Po prostu umieść statyw tam, gdzie chcesz, umieść na nim urządzenie z iOS i dotknij przycisk nagrywania.

Nie wymaga żadnych dodatków
Konfiguracja jest prosta: podłącz iRig Mic Cast do wyjścia słuchawkowego „TRRS". Teraz możesz już nagrywać. Ponadto iRig Mic Cast dostarczany jest z dwoma aplikacjami do nagrywania i przetwarzania dźwięku: iRig Recorder, prostym rejestratorem wysokiej jakości, i VocaLive, naszą aplikacją do profesjonalnego przetwarzania wokalu i nagrywania. Z iRig Mic Cast robienie nagrań w wyjątkowo dobrej jakości jest naprawdę tak proste, jak uruchomienie aplikacji na urządzeniu z iOS.

Współpracuje ze wszystkimi urządzeniami z iOS.
iRig Mic Cast jest zgodny ze wszystkimi urządzeniami z iOS, wyposażonymi w gniazdo słuchawkowe/audio TRRS, jak np. iPhone'y, iPody touch i iPady. Możesz używać iRig Mic Cast jako mikrofonu do rozmów w trybie głośnomówiącym, w tym do połączeń konferencyjnych. Dodatkowo możesz obracać iRig Mic Cast, aby ustawić go pod optymalnym kątem, zwiększając jakość i wierność Twoich nagrań.

Współpracuje z urządzeniami z Androidem
Teraz możesz podłączyć iRig MIC Cast do urządzenia z Androidem i nagrywać dźwięk o wysokiej jakości. Użyj iRig MIC Cast i Twojej ulubionej aplikacji audio na Androida, aby nagrywać podcasty, wykłady, przemówienia, wywiady, koncerty i nagle pojawiające się genialne pomysły. iRig MIC Cast jest w pełni zgodny z większością urządzeń i aplikacji, obsługujących i przetwarzających audio, takich jak Skype, TuneMe, Booth Rap Studio, Voice Pro - to tylko kilka przykładów... Nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania, po prostu podłącz go do złącza słuchawkowego/wejściowego 1/8" (3,5 mm) i uruchom ulubioną aplikację. Ponadto iRig MIC Cast dostarczany jest wraz z iRig Recorder FREE na Androida, wyjątkowo prostą w użyciu i intuicyjną aplikacją do nagrywania i przetwarzania audio, która od razu stanie się Twoim ulubionym narzędziem do robienia szybkich nagrań.

Cechy:

    Jest wyposażony w wyjście słuchawkowe (mini-jack stereo), pozwalające na monitorowanie w czasie rzeczywistym tego, co jest nagrywane, przy użyciu słuchawek lub głośników.
    Jest wyposażony w mini przełącznik, który umożliwia zmianę ustawienia czułości, od nagrywania źródeł dźwięku z bliska po nagrania z dużej odległości.
    W zestawie regulowany statyw stołowy do wygodnego ustawiania iPhone'a/iPoda touch w trakcie nagrywania.
    Ma wtyczkę mini-jack przystosowaną do większości etui na iPhone'a/iPoda touch.
    Jest kompaktowych rozmiarów i może być wszędzie zabierany.
    Tak jak w przypadku innych mikrofonów IK Multimedia, w zestawie znajdują się 2 darmowe aplikacje: iRig Recorder - łatwy w użyciu rejestrator/edytor oraz VocaLive - procesor efektów dla wokalistów.
    Działa w trakcie wszystkich zwykłych rozmów telefonicznych i z każdą aplikacją Voice-Over-IP.
    Zgodny z iPhone/iPod touch/iPad.

Dane techniczne

    Typ mikrofonu: pojemnościowy, elektretowy
    Charakterystyka kierunkowości: jednokierunkowa/kardioidalna
    Pasmo przenoszenia: 100 Hz - 15 kHz, -3dB
    Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego: 110 dB
    Zniekształcenia: 3% THD przy 110 dB, 1 kHz
    Osłona przeciwwietrzna: wbudowana
    Wymiary: 30mm x 47mm x 10mm (Szer. x Dł. x Wys.)
    Waga: ~15 g

Wymagania
Urządzenia iOS
Zgodny z iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3GS, iPod touch (piąta, czwarta i trzecia generacja), iPad Air 2, iPad mini 3, iPad Air, iPad mini 2, iPad czwartej generacji, iPad mini, iPad trzeciej generacji, iPad 2, iPad. Wymagany iOS 4.3 lub nowszy.

Urządzenia z Androidem
Urządzenie musi być zgodne ze standardem CTIA/AHJ, który został zilustrowany poniżej. Obecnie tego standardu używają wszystkie popularne urządzenia bazujące na Androidzie, takich marek jak: Samsung, LG, Motorola, Google Nexus, HTC, Huawei, Sony, Lenovo, Xiaomi i inne.

Komputery
Mac®: Zgodna jest większość komputerów Mac z lat 2008-2013, z wyjątkiem linii Mac Pro.
Występują problemy z MacBook Pro z 2014 roku i modelami MacBook Air oraz iMac z 2013 r., które sprawiają, że urządzenia te nie są kompatybilne.
Poza modelami wymienionymi powyżej, możesz sprawdzić zgodność Twojego komputera Mac, zaznaczając:
Ten Mac > Więcej informacji > Raport systemowy > Audio
i sprawdź, czy na liście funkcji pojawia się „Mikrofon zewnętrzny / iPhone".
 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie