• MyDmx GO sterownik

Symbol: 1226100370
Brak towaru
799.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Brak towaru

Mydmx GO firmy ADJ to nowy, rewolucyjny system sterowania oświetleniem, który jest niezwykle wydajny i niezwykle łatwy w użyciu. Łączy w sobie wyjątkowo intuicyjną, sterowaną aplikacją powierzchnię z kompaktowym interfejsem, który łączy się bezprzewodowo z iPadem lub tabletem z Androidem i zapewnia standardowe 3-stykowe wyjście XLR do podłączenia do systemu oświetlenia.

Aplikacja mydmx GO wymaga zerowego programowania, ale można jej używać do tworzenia wspaniałych zsynchronizowanych pokazów świetlnych w dowolnej kombinacji opraw oświetleniowych. Charakterystyczny układ ma dwa kółka efektów - jedno do zmiany kolorów i jedno do wzorów ruchów - z których każde zawiera osiem wstępnie zaprogramowanych efektów. Można je wybierać niezależnie, dostosowywać (poprzez zmianę palety kolorów, prędkości, rozmiaru, przesunięcia i wentylatora) i łączyć, aby stworzyć ogromną liczbę różnych unikalnych efektów, które można następnie zapisać w celu natychmiastowego przywołania do jednego z 50 zdefiniowanych przez użytkownika ustawień. W ciągu kilku sekund można z łatwością stworzyć niesamowite oświetlenie, które wymagałoby godzin programowania przy użyciu tradycyjnych systemów sterowania.

Dzięki rozbudowanej bibliotece ponad 15 000 profili, mydmx GO może być używany do sterowania wszystkimi rodzajami oświetlenia DMX od dowolnego producenta. Jest idealny do użytku przez mobilnych animatorów, a także do małych klubów nocnych, barów i miejsc rekreacyjnych, w których wymagany jest prosty i łatwy w użyciu system sterowania oświetleniem.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie