• PioneerDJ DDJ-FLX10 4 - kanałowy kontroler DJ

Symbol: DDJ-FLX10
7549.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Bardzo mała

Zamówienie telefoniczne: 22 357 66 77

DDJ-FLX10 to 4-kanałowy wydajny DJ kontroler do rekordbox i Serato DJ Pro. Oferuje on wiele zupełnie nowych funkcji, w tym technologię separacji utworów zapewniającą nowe kreatywne możliwości, takie jak łatwe wykonywanie mash-upów w locie, bez konieczności wcześniejszego przygotowywania utworów.

 

 

KLUCZOWE CECHY

Separacja utworów z myślą o innowacyjnych występach, w tym do mash-upów na żywo

Załaduj zwykłe utwory ze swojej biblioteki muzycznej, aby tworzyć remiksy i mash-upy w locie, manipulując niezależnie 3 kluczowymi elementami muzyki: wokalami, perkusją i pozostałymi instrumentami (w tym partią basową i syntezatorami). Każda partia sterowana jest dedykowanymi przyciskami oznaczonymi kolorami, dzięki czemu zawsze wyraźnie widzisz, co jest grane.

 

ACTIVE PART ORAZ PART ISO

Indywidualnie dostosowuj głośność wokalu, perkusji lub instrumentów lub całkowicie je wyciszaj.

FX PART SELECT

Wybieraj na których partiach utworu chcesz zastosować efekty.

PART INSTANT DOUBLES

Wyizoluj konkretną partię utworu (wokal, perkusję lub instrumenty) i przenieś ją na inny deck.

 

Rozszerzone wyświetlacze na kołach jog

Wybieraj informacje wyświetlane na kołach jog, aby uniknąć potrzeby odrywania oczu od decków. Wybieraj spośród 4 trybów, z których niektóre wyświetlają 3-pasmowe przebiegi (tylko rekordbox), i miej oko na informacje o Mix Point Link i pozycji wokalu rekordbox, a także statusie padów Performance Pad.

 

TRYB INFORMACJI O DECKU

Wyświetla informacje o decku, w tym ogólny przebieg. (Podczas korzystania z Serato DJ Pro w tym trybie wyświetlany jest wirtualny deck Serato DJ Pro).

TRYB PRZEBIEGU FAL

Pokazuje powiększone przebiegi dla 2 decków.

WYŚWIETLANIE OKŁADEK

Wyświetla okładkę odtwarzanego utworu.

WYŚWIETLANIE LOGO DJ-A

Wyświetla Twoje własne logo lub ulubiony obraz na każdym decku po użyciu narzędzia Image Transfer Tool dla komputerów PC/Mac.

 

Nowy Mix Point Link z myślą o płynnych przejściach

Skorzystaj z całkowicie nowej koncepcji odtwarzania w rekordbox, która umożliwia tworzenie spójnej muzycznej progresji w setach poprzez łączenie punktów Mix Point tak, aby następny utwór rozpoczynał się w idealnym momencie. Możesz wybrać, aby następny utwór rozpoczynał się wraz z rozpoczęciem melodii czy zakończeniem wokalu, co pozwoli Ci uzyskać płynne przejście bez zgrzytów. Nie ma potrzeby ręcznego odliczania ani naciskania przycisku odtwarzania, dzięki czemu masz wolne ręce do tworzenia mash-upów lub dodawania efektów.

 

Wyjście DMX dla rekordbox – funkcja oświetlenia

Ożywiaj swoje sety efektami świetlnymi, które dopasowują się do nastroju odtwarzanych utworów. Dzięki funkcji oświetlenia w rekordbox to bułka z masłem, a dzięki wyjściu DMX w DDJ-FLX10 nie potrzebujesz żadnego innego sprzętu, takiego jak zewnętrzny interfejs DMX. Wystarczy podłączyć oświetlenie kompatybilne z DMX do kontrolera i użyć rekordbox do tworzenia niestandardowych efektów świetlnych lub ustawić oprogramowanie tak, aby automatycznie dostosowywało kolor i ruch świateł do muzyki.

 

Rozbudowany system 4-czujnikowy MAGVEL FADER

MAGVEL FADER w DDJ-FLX10, zainspirowany systemem 2-czujnikowym w DDJ-1000, wyposażony jest w system 4-czujnikowy. Pozwala to na dokonywanie drobnych korekt głośności, nawet przy najmniejszym ruchu crossfadera, ułatwiając granie.

 

Kompatybilność z rekordbox i Serato DJ Pro

DDJ-FLX10 oferuje bezpłatnie kompatybilność plug-and-play z rekordbox i Serato DJ Pro, umożliwiając przejęcie praktycznej kontroli nad ulubioną aplikacją. Wsparcie DVS jest dostępne dla rekordbox w wybranych subskrypcjach, a dla Serato poprzez płatną licencję/subskrypcję na Serato DJ Expansions lub Serato DJ Suite.

 

Wielokolorowy pierścień jog

Możesz korzystać z pierwszego w historii wielokolorowego pierścienia jog na kontrolerze Pioneer DJ, aby wskazywać różne części odtwarzanego utworu podczas korzystania z funkcji separacji utworów. Możesz też dostosować kolory do własnych preferencji.

 

 

 

 

INNE FUNKCJE

 

 

image

USB Type-C

Podłącz swój komputer PC/Mac bezpośrednio do złącza USB Type-C kontrolera za pomocą jednego kabla.

image

Pitch 'n Time DJ

Dołączono voucher na pakiet Serato Pitch ‘n Time DJ Expansion Pack umożliwiający zmianę i synchronizację tonacji przy znakomitej jakości dźwięku.

image

Pady występowe

8 podświetlanych gumowych padów występowych pozwala uruchamiać Hot Cues, Pad FX, Beat Jump i sampler.

image

Firmware Update Manager

Zostaniesz automatycznie powiadomiony po udostępnieniu aktualizacji firmware'u.

Specyfikacje

  • Zakres częstotliwości 20 - 20000 Hz
  • Szerokość 716 mm
  • Wysokość 73,4 mm
  • Głębokość 400,3 mm
  • Ciężar 6,7 kg
  • Karta dźwiękowa 24 bit/44,1 kHz
  • Współczynnik sygnału do szumu 110 dB
  • Zniekształcanie < 0,002 % (USB)
  • Power Consumption DC 12 V, 3 000 mA
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie