• PioneerDJ DJM-S11 Profesjonalny 2-kanałowy mikser DJ w stylu scratch

Symbol: DJMS11
Brak towaru
9799.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu na zamówienie
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Brak towaru
EAN 4573201241870

 

Pioneer DJ DJM-S11 to profesjonalny, 2-kanałowy, 4-deckowy mikser bitewny wzmacnia różne elementy swojego poprzednika, DJM-S9, i oferuje szereg zupełnie nowych funkcji, które pomogą Ci bardziej swobodnie grać z Serato DJ Pro lub rekordbox.

 

 

Konfigurowalny ekran dotykowy

Dostosowywalny ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala zapewnia wszystkie potrzebne informacje. Przeglądaj ścieżki, sprawdzaj przebiegi i dynamicznie zmieniaj teksturę muzyki za pomocą TOUCH FX. Dzięki Touch MIDI możesz bezpośrednio sterować funkcjami oprogramowania DJ-skiego bez dotykania laptopa.

 

Rozbudowana sekcja efektów 

Urozmaicaj swoje zestawy dzięki 22 Beat FX, w tym nowym Fader Pitch i Helix. Smooth Echo to nowy efekt, który możesz automatycznie włączać, gdy poruszasz suwakami lub uderzasz w pady, które przypisałeś jako wyzwalacze. 

 

Ulepszone pady 

8 padów wydajnościowych jest większych, dzięki czemu łatwiej je trafić w energicznych bitwach. W Serato DJ Pro użyj trybu Combo Pad, aby połączyć do 4 różnych trybów padów jednocześnie, i użyj Scratch Bank, aby przywołać przypisane próbki scratch, po prostu stukając w pad.

 

Ulepszony MAGVEL FADER PRO

Poprawiliśmy odczucie MAGVEL FADER PRO i zwiększyliśmy jego sztywność pionową o 30 procent. Oznacza to, że możesz drapać z większą pewnością, a twardsza powłoka wokół obszaru crossfadera zmniejsza zużycie.

 

Krystalicznie czysta jakość dźwięku

DJM-S11 dziedziczy surowy dźwięk o wysokiej gęstości z DJM-900NXS2 dzięki studyjnej jakości 64-bitowej obróbce miksowania i ditheringu wewnątrz procesora DSP oraz obwodowi zegara o niskim jitterze i 32-bitowemu wysokiej jakości konwerterowi D / A sekcja wyjścia głównego.

 

 

 

INNE FUNKCJE
image

rozdzielacz USB

Podłącz kontrolery DJ i inne urządzenia - w tym wybrane jednostki innych marek - do podwójnych portów USB-A, aby grać z nimi.

image

Kontroler MIDI

To urządzenie jest w pełni przypisywane do MIDI przez USB. Wysyłaj informacje sterujące do urządzeń zewnętrznych i używaj miksera jako kontrolera MIDI.

image

Serato DJ Pro

Podłącz swój komputer PC / Mac, aby korzystać z Serato DJ Pro . Użyj dedykowanych przycisków dla FX i zaawansowanych funkcji Serato, takich jak Beat Jump, tryb Slip i Quantize.

image

Serato DVS

Użyj Serato DVS do sterowania i scratchowania za pomocą CDJ lub gramofonów.

image

Pitch 'n Time DJ

Dodatek Serato Pitch 'n Time DJ jest dołączony. Używaj Pitch Play, Flip, Key Shift i innych funkcji. Mikser jest również w pełni mapowalny przez MIDI.

image

rekordbox

Podłącz swój komputer PC / Mac, aby odblokować tryb rekordbox Performance za darmo i użyj trybu DVS z dedykowanym winylem kontrolnym (dostępnym osobno).

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie