• PioneerDJ DJM-V10 6-kanałowy mikser dla profesjonalnych DJ-ów w kreatywnym stylu

Symbol: DJM-V10
Brak towaru
16999.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Brak towaru
EAN 4573201241832

DJM-V10

6-kanałowy mikser dla profesjonalnych DJ-ów w kreatywnym stylu


Twórz ręcznie swój dźwięk

Wykuwaj nowy dźwięk przy użyciu DJM-V10; nowego rodzaju miksera, stworzonego dzięki świeżemu spojrzeniu. Został on skonstruowany, aby umożliwić najbardziej kreatywnym DJ-om ręczne tworzenie oryginalnych pejzaży dźwiękowych. To urządzenie 6-kanałowe – wyposażone w unikalne funkcje – generuje ciepły dźwięk pełny energii i prezencji. Przejmij więc pełną kontrolę nad swoimi miksami i przygotuj się na stworzenie czegoś, czego publiczność nigdy wcześniej nie słyszała.

 

KLUCZOWE CECHY

Wspaniała jakość dźwięku

Poczuj ciepło naturalnego dźwięku i usłysz każdy szczegół. Jakość studyjna miksowania 64-bitowego oraz przetwarzanie ditheringu, 32-bitowe konwertery wysokiej jakości A/D i D/A, obwód zegara o niskim poziomie zniekształceń oraz wiele innych komponentów, które wszystkie działają po to, aby generować pełne tony niskie, żywe średnie i precyzyjne wysokie.

 

6 kanałów z wieloma wejściami

Masz możliwość stworzenia idealnego zestawu z 6 kanałami oraz wieloma różnymi typami wejść.

 

4-PASMOWY korektor i kompresor

Zapewnij pełną kontrolę miksów za pomocą nowo zaprojektowanego korektora 4-pasmowego. Wbudowany kompresor umożliwia kolejną regulację głośności utworów.

 

Efekty dla bardziej kreatywnego wyrażania

Rozbudowana sekcja przesyłania/powrotu pozwala dodać zewnętrzny FX, a nawet połączyć go z wbudowanym FX. Twórz unikalne dźwięki, możliwości są niemal nieograniczone.

 

3-pasmowy izolator główny

Bez problemu kontroluj dźwięk całego miksu za pomocą 3-pasmowego izolatora głównego, który ma nowe krzywe wzmocnienia i osłabienia, a także regulację częstotliwości rozgraniczania i innych parametrów. Chwyć duże regulatory i doprowadź publiczność do szaleństwa przez radykalną zmianę dźwięku.

 

Podwójne wyjście słuchawkowe i korektor kabinowy

DJM-V10 upraszcza i zapewnia wygodę monitorowania jednoczesnego. Można dostosować dźwięk w kabinie DJ-a do swoich upodobań.

 

INNE FUNKCJE

 

image

Blokowany kabel zasilania

Blokowany przewód zasilania jest dołączony, aby zwiększyć niezawodność i wykluczyć przypadkowe odłączenie*.
*Bez niektórych obszarów.

image

Kompatybilność z aplikacją DJM-REC

Nagrywaj i archiwizuj swoje miksy przez iPhone’a lub iPada, przesyłaj dźwięki do usług chmury lub bezproblemowo prezentuj swoje sesje w transmisji strumieniowej na żywo. Dowiedz się więcej.

image

rekordbox

Wykorzystaj w pełni funkcję rekordboxa DVS o niewielkim opóźnieniu podczas intuicyjnego, płynnego scratchowania. Dowiedz się więcej.

image

Przystosowany do Serato DVS

Użyj Serato DVS do sterowania i scratchowania przy użyciu CDJ lub gramofonów (wymagana licencja na zestaw Serato DJ Club, dostępna oddzielnie).

image

Przystosowany do TRAKTOR DVS

Kontroluj DVS przez TRAKTOR PRO 3 marki Native Instruments (dostępny oddzielnie). Użyj go do intuicyjnego kontrolowania i scratchowania z cyfrowymi plikami audio zapisanymi na komputerze. Dowiedz się więcej o programie certyfikacji Pioneer DJ.

image

ShowKontrol

DJM-V10 obsługuje rozbudowany protokół PRO DJ LINK ShowKontrol. Pozwala to DJ-om, producentom technicznym, LJ i VJ na korzystanie ze wszystkich kluczowych informacji z DJM-V10, takich jak pozycje gałki, do regulacji dźwięku i efektów wizualnych podczas tworzenia pokazów, podczas których publiczność odlatuje.

 

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie