• PioneerDJ DJM-V10-LF 6-kanałowy profesjonalny mikser dla DJ-ów z suwakami 60mm

Symbol: DJM-V10-LF
Brak towaru
16599.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Brak towaru
EAN 4573201242112

DJM-V10-LF ma nowe, dłuższe suwaki kanałowe ze zoptymalizowanymi krzywymi oraz nowe, niestandardowe ustawienia krzywych, które umożliwiają płynne i dokładne miksowanie.

 

60 mm suwaki umożliwiają precyzyjne sterowanie głośnością źródła dźwięku z każdego kanału. Co więcej, do urządzenia dodano zupełnie nowe ustawienie krzywej suwaka, a suwaki zostały odpowiednio wyważone, aby zwiększyć potencjał oferowanego przez nie wydłużonego zasięgu.

Wszystkie inne funkcje i dane techniczne modelu DJM-V10-LF są takie same jak modelu DJM-V10, który od swojej premiery na początku 2020 roku zyskał popularność wśród najbardziej kreatywnych DJ-ów. To 6-kanałowe urządzenie wytwarza ciepły, energetyczny dźwięk i dysponuje wyjątkowymi funkcjami.

WSPANIAŁA JAKOŚĆ DŹWIĘKU

Poczuj ciepło naturalnego dźwięku i usłysz każdy szczegół. Jakość studyjna miksowania 64-bitowego oraz przetwarzanie ditheringu, 32-bitowe konwertery wysokiej jakości A/D i D/A, obwód zegara o niskim poziomie zniekształceń oraz wiele innych komponentów, które wszystkie działają po to, aby generować pełne tony niskie, żywe średnie i precyzyjne wysokie.

 

6 KANAŁÓW Z WIELOMA WEJŚCIAMI

Masz możliwość stworzenia idealnego zestawu z 6 kanałami oraz wieloma różnymi typami wejść.Wybierz idealną konfigurację oraz podłącz wszystkie urządzenia: CDJ, adaptery, samplery, syntezatory oraz automaty perkusyjne. Konfiguracja jest prosta dzięki przyłączom wejścia analogowego, które są umieszczone z każdym kanałem na panelu głównym, więc w kabinie zawsze wiadomo, gdzie podłączyć kable.

 

Korektor 4-pasmowy

Modeluj swój dźwięku tak jak chcesz. Częstotliwości, krzywe, współczynniki wzmocnienia i osłabienia na każdym paśmie zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić pełną uniwersalność. Całkowita izolacja tonów wysokich i/lub niskich oraz możliwość dostosowania dwóch zakresów średnich – które mają swoje indywidualnie krzywe – umożliwia precyzyjne dopasowanie miksu.

 

EFEKTY DLA BARDZIEJ KREATYWNEGO WYRAŻANIA

Rozbudowana sekcja przesyłania/powrotu pozwala dodać zewnętrzny FX, a nawet połączyć go z wbudowanym FX. Twórz unikalne dźwięki, możliwości są niemal nieograniczone.Przesyłaj dźwięk do jednego z wbudowanych FX oraz do maksymalnie dwóch urządzeń zewnętrznych, aby stworzyć unikalne dźwięki, a nawet remiksy na żywo. Do przyłączy przesyłania/powrotu z wtyczką TRS można podłączyć pedały gitar, urządzenia FX oraz inne.

Filtr

Znacznie zmieniaj dźwięk utworu lub nieznacznie go dostosowuj przy użyciu nowo zaprojektowanego filtra z kontrolą pogłosu. Włącz filtr górno- lub dolnoprzepustowy po naciśnięciu właściwego przycisku, następnie obróć gałkę całkowicie w lewo (filtr nie jest stosowany) lub do najdalszej pozycji w prawo (zastosowany filtr maksymalny). Ponieważ filtr górno- i dolnoprzepustowy są oddzielone, masz dwukrotną rozdzielczość do odtworzenia w porównaniu do filtra w DJM-900NXS2, co pozwala na bardziej wyraźną regulację.

Beat FX

Kontroluj X-Pad przez ekran dotykowy, aby uzyskać bardziej intuicyjne efekty manipulowania oraz zapewnij harmonię źródeł dźwięku, takich jak wokale i syntezatory, do tworzenia unikalnych dźwięków. Możesz bezpośrednio wybrać kanał do dodania efektu za pomocą przycisku przydzielenia BEAT FX na każdym kanale. Dodaliśmy również Shimmer; nowy Beat FX wprowadzający jasność do oryginalnego dźwięku.

 

Najważniejsze funkcje

Sterowanie MIDI

Regulatory MIDI z możliwością pełnego przypisania

Łącze ProDJ

Booth EQ

Nakładki na fadery P-LOCK

Automatyczny tryb czuwania

Sterowanie DVS

rekordbox

Serato DJ Pro

TRAKTOR PRO 3

 

 

Specyfikacje techniczna:

Próbkowanie - 96 kHz

Szerokość - 437,6 mm

Wysokość - 107,9 mm

Głębokość - 467 mm

Ciężar - 11,9 kg

Zakres częstotliwości 20 - 40000 Hz

Konwerter A/D - 32 bit

Konwerter D/A - 32 bit

Współczynnik S/N Line - 105 dB

Współczynnik S/N Phono - 88 dB

Współczynnik S/N Mic - 79 dB

Zniekształcanie < 0,005 % (LINE)

Kanały

EQ

4 band

EQ Range

[Hi/Low] -∞ ~ +6 dB / [Hi Mid/Low Mid] -26 dB ~ +6 dB dB

Sterowanie wydajnością

Kanały - 6

Filter: HPF, LPF

Send

Short Delay

Long Delay

Dub Echo

Reverb

2 Externals (1/4-inch TS jack)

MULTI I/O

1/4-inch jack

USB (Type A)

Beat FX

Opóźnienie

Echo

Ping Pong

Spiral

Helix

Reverb

Shimmer

Flanger

Phaser

Filtr

Trans

Roll

Pitch

Hamulec winylowy

Częstotliwość FX

X-PAD

rekordbox Quantize

Master Isolator

 

Mikrofon

Połączenie mikrofonu

XLR / wtyczka 1/4-calowa Combo

Wtyczka TRS 1/4 cala

Talkover

Przełącznik 3-pozycyjny

Tłumik talkovera

 

 

Wejścia

 • 6 DIGITAL (Coaxial)
 • 6 LINE (RCA)
 • 4 PHONO (RCA)
 • Wysyłanie/powrót
 • 3 SEND (1/4-inch TS jack)
 • 3 RETURN (1/4-inch TS jack)
 • LAN - 1
 • USB
 • 2 porty USB B
 • 1 port USB A

Wyjścia

 • 2 MASTER (XLR, RCA)
 • 1 KABINA (wtyczka 1/4 cala TRS)
 • 4 MONITOR SŁUCHAWEK (każda sekcja: wtyczka 1/4 cala, mini jack)
 • 1 REC (RCA)
 • 1 DIGITAL (AES/EBU)
 • 1 MIDI (Din)
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie