• PioneerDJ INTERFACE 2

Symbol: PIF2
Brak towaru
1429.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Brak towaru
EAN 4573201240934

Pioneer INTERFACE 2 

Interfejs PioneerDJ "INTERFACE 2" daje możliwość grania z DVS każdemu i wszędzie. Ten dwukanałowy interfejs audio pozwala skreczować i kontrolować muzykę z biblioteki rekordbox za pomocą własnego ulubionego sprzętu DJ. Podłączenie jest szybkie i proste.

 

Dzięki krystalicznie czystemu dźwiękowi, odziedziczonemu po profesjonalnym sprzęcie Pioneer DJ, interfejs INTERFACE 2 gwarantuje profesjonalny dźwięk przez cały czas. Pliki audio o częstotliwości próbkowania 96 kHz są obsługiwane przez przetwornik cyfrowo-analogowy wysokiej jakości zaprojektowany tak, aby dać najlepszą jakość dźwięku.

 

 

PioneerDJ Interface 2 to urządzenie kompaktowe i bardzo wytrzymałe dziĘki swojej bezszwowej aluminiowej obudowie z przedłużonymi krawędziami chroniącymi zaciski.

 

Niezależnie od okoliczności, łączenie interfejsu audio z urządzeniem jest łatwe i szybkie. Wskaźniki LED w górnym panelu pokazują przepływ sygnału, co zapewnia wizualne zrozumienie stanu ustawień. Na przykład, jeśli poziom sygnału jest zbyt wysoki lub niski, natychmiast zorientujesz się.

 

Kluczowe cechy

Wysokiej jakości dźwięk

Dzięki kryształowo czystemu dźwiękowi, odziedziczonemu po naszym profesjonalnym sprzęcie dla DJ-ów, INTERFACE 2 gwarantuje zawsze profesjonalne audio. Pliki audio o częstotliwości próbkowania 96 kHz są obsługiwane przez wysokiej jakości przetwornik D/A zaprojektowany tak, aby zapewniać dźwięk o standardzie klubowym.


Kompaktowa, solidna podstawa

Nie bój się zabierać ze sobą INTERFACE 2 w podróż. Urządzenie jest kompaktowe i przenośne, na tyle jednak solidne dzięki swojej gładkiej aluminiowej obudowie z przedłużonymi krawędziami, że chroni zaciski.


Diody LED sygnalizują przepływ sygnału

Bez względu na okoliczności łączenie interfejsu audio ze sprzętem jest łatwe i szybkie. Wskaźniki LED na panelu górnym sygnalizują przepływ sygnału informując optycznie o statusie ustawień. Na przykład, jeśli poziom sygnału jest zbyt wysoki lub niski, dowiesz się o tym natychmiast.


Co znajduje się w opakowaniu

Do zestawu z INTERFEJSEM 2 dołączone są dwie winylowe płyty kontrolne. Dodatkowo w skład zestawu wchodzą 4 przewody audio, przewód USB oraz przewód zasilania, umożliwiające natychmiastowe korzystanie z funkcji DVS programu rekordbox.


Łatwe nagrywanie dźwięku analogowego

Bez problemu nagrywaj i przechwytuj swoje dźwięki z winyli lub z innych źródeł analogowych korzystając ze znormalizowanej technologii w aplikacji rekordbox. Nie ma potrzeby zwiększania głośności lub monitorowania nagrywania, ponieważ odbywa się to automatycznie jednym kliknięciem w oprogramowaniu.


Specifications

Width

141 mm

Height

32.5 mm

Depth

127.8 mm

Weight

0.6 kg

 

Soundcard

24 bit/96 kHz

Frequency Range

20 - 20000 Hz

Signal-to-Noise Ratio

112 dB (USB)

103 dB (LINE)

100 dB (PHONO)

Distortion

< 0.002 % (USB)

< 0.005 % (LINE)

0.007 % (PHONO)

Terminals

Inputs

2 PHONO/LINE (RCA)

USB

1 USB B port

Outputs

2 LINE (RCA)

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie