• PioneerDJ XDJ-RR kontroler DJ

Symbol: XDJ-RR

Pioneer XDJ-RR 2 kanałowy kontroler

Brak towaru
5949.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Brak towaru
EAN 4573201241573

Kontroler Pioneer DJ XDJ-RR 

 

Jeśli chcesz przejść z gry w domu do występów na imprezach, w barach i w końcu w klubach, nasz nowy XDJ-RR 2-kanałowy system all-in-one DJ dla rekordboxTM jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. System dziedziczy wszystkie podstawowe funkcje naszego standardowego zestawu NXS2 i scala je w lekką, przenośną konstrukcję, którą można łatwo zabrać na imprezy i koncerty.


XDJ-RR oferuje szerokie zastosowania, dzięki czemu możesz ćwiczyć i występować, jak lubisz. Jest kompatybilny z rekordbox dj (licencja dołączona), ale jeśli nie chcesz używać komputera PC / Mac, możesz wyeksportować muzykę do urządzeń pamięci masowej USB, podłączyć do kontrolera i odtwarzać utwory bezpośrednio z pendrive'ów.

Miej oko na wszystkie potrzebne informacje dzięki 7-calowemu kolorowemu ekranowi XDJ-RR i korzystaj z funkcji oraz efektów znanych z serii NXS2 - takich jak Hot Cues, Slip Loop i Beat FX.

Klucz licencyjny dla rekordbox dj jest dołączony do XDJ-RR, dzięki czemu można go podłączyć do komputera PC lub Mac po wyjęciu z pudełka i rozpocząć miksowanie. Jeśli posiadasz już rekordbox dj, zaktualizuj go do najnowszej wersji, aby użyć kontrolera XDJ-RR.

Najważniejsze cechy XDJ-RR

Układ i funkcje znane ze standardowej konfiguracji NXS2

XDJ-RR dziedziczy projekt layoutu i wiele funkcji i efektów od flagowego profesjonalnego odtwarzacza CDJ-2000NXS2 i miksera DJM-900NXS2. Możesz odtwarzać ścieżki bezpośrednio z napędów pamięci USB lub podłączyć komputer PC / Mac do XDJ-RR i używać rekordbox dj. Możesz także użyć trybu Link Export, dwóch portów USB-A i portu USB-B

7-calowy kolorowy ekran

Przeglądaj i wybieraj utwory szybko i intuicyjnie za pomocą 7-calowego, pełnokolorowego ekranu, korzystając z projektu GUI i dużego przełącznika obrotowego z odtwarzacza CDJ-2000NXS2. Uzyskaj szybkie wizualne informacje o utworze, takie jak pozycja odtwarzania, BPM i przebiegi, aby dokładniej kontrolować mix.


Kontrola

Hot Cues: zaznacz różne punkty na twoich ścieżkach i rozpocznij od nich odtwarzanie, uderzając w klocki Hot Cue. Twórz remiksy na żywo, uruchamiając Hot Cues w unikalnych sekwencjach.
Beat Loop: zapętlaj fragment ścieżki, a XDJ-RR automatycznie ustawia punkt wyjścia na podstawie BPM. Możesz odcinać pętle w czasie rzeczywistym, aby uzyskać jeszcze bardziej kreatywne mixy.
Slip Loop: włącz pętlę Slip Loop i utwory będą odtwarzane w tle, gdy skreczujesz lub używasz innych funkcji.
Beat Jump: poruszaj się po utworze o określoną ilość uderzeń w przód i w tył.

Sekcja miksera z profesjonalnym efektorem

Wykonywanie płynnych, precyzyjnych miksów za pomocą potencjometrów i suwaków o krzywych cięcia znanych z miksera DJM-900NXS2. Możesz uatrakcyjnić swoje miksy za pomocą efektów FX, które odziedziczyliśmy po w/w mikserze:

Beat FX: zmień dźwięk zsynchronizowany z rytmem:
Echo
Reverb
Flanger

Sound Color FX: dodaj teksturę i napięcie obracając pokrętłem:
Filtr
Noise
Dub Echo
Pitch

Lekki i przenośny

Weź XDJ-RR gdzie chcesz. Jest kompaktowy i waży zaledwie 5,2 kg - prawie 4 kg (43%) mniej niż XDJ-RX2 - dzięki czemu idealnie nadaje się do przenoszenia na następne przyjęcie lub koncert.

Inne funkcje

Uniwersalna konstrukcja umożliwia prostą i szybką konfigurację: podłącz XDJ-RR do źródła zasilania i głośników lub systemu nagłośnieniowego, a będziesz gotowy do pracy. Nie ma potrzeby prowadzenia kabli pomiędzy odtwarzaczem a sekcjami miksera.
Zewnętrzne wejście audio: odtwarzaj muzykę ze źródeł zewnętrznych lub urządzeń mobilnych dzięki wejściu AUX.
Tryb eksportu do rekordboxbox: Podłącz laptopa bezpośrednio do XDJ-RR za pomocą jednego kabla USB i odtwarzaj utwory w twojej bibliotece rekordbox bez konieczności eksportowania na USB.

Specyfikacja techniczna

Zakres częstotliwości
20 Hz to 20 kHz (USB, AUX, MIC)
S/N Ratio 112 dB (USB)
Poziom zniekształceń 0.003 % (USB)
Wejścia AUX x 1 (RCA)
MIC x 1 (XLR & 1/4-inch TRS jack)
Wyjścia MASTER x 1 (XLR)
MASTER x 2 (RCA)
PHONES x 2 (1/4-inch stereo phone jack x 1, 3.5-mm stereo mini jack x 1)
USB USB (Type A) x 2
USB (Type B) x 1
Wymiary (DxSZxW) 625.0 × 388.5 × 74.2 mm
Waga 5.2 kg
Akcesoria Power cord, AC adapter, USB cable,
Quick Start Guide, rekordbox dj licence key card

Wymagania systemowe

Mac macOS High Sierra 10.13 (Updated to the latest version)
macOS Sierra 10.12 (Updated to the latest version)
OS X 10.11 (Updated to the latest version)
Windows Windows® 10, 8.1, 7 (The latest service pack)
Procesor Intel® processor Core™ i7, i5, i3
Pamięć 4 GB or more of RAM
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie