• Rode - Mikrofon pojemnościowy NT6

Symbol: NT6
Brak towaru
1495.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Brak towaru

RØDE NT6 został zaprojektowany pod kątem montażu w trudno dostępnych miejscach. Jest to zarówno świetny mikrofon instrumentalny, jak i mikrofon uniwersalny, który sprawdzi się w aplikacjach, w których potrzebny jest niewielki, niewidoczny, a przy tym doskonale brzmiący system mikrofonowy. Wyposażono go w 1/2-calową pojemnościową, pozłacaną kapsułę pochodzącą z uznanego na całym świecie mikrofonu RØDE NT5. Kapsułę dostosowano do montażu na specjalnym, obrotowym uchwycie, umożliwiającym ustawienie jej w dowolnej pozycji. Dodatkowo do mikrofonu dołączono specjalne adaptery 1/4 cala - 5/8 cala oraz 1/4 cala - 3/8 cala, które pozwalają zamontować mikrofon na dowolnym statywie, trójnogu czy ramieniu.

Kapsuła łączy się z przedwzmacniaczem za pośrednictwem specjalnego, 3-metrowego, niezwykle wytrzymałego kabla Kevlarowego. Elektronikę mikrofonu, która zapewnia znakomitą jakość dźwięku, mały poziom szumów, świetną dynamikę i szerokie pasmo przenoszenia, zamknięto w wytrzymałej, niklowanej obudowie. Na obudowie ulokowano 2-pozycyjny przełącznik tłumika PAD [0 / -10 dB] i przełącznik filtra górnoprzepustowego 80 Hz; oba znajdują się z dala od kapsuły, dzięki czemu użytkownik ma dodatkową kontrolę nad mikrofonem bez konieczności zmieniania pozycji kapsuły.

RØDE NT6 świetnie sprawdzi się w: filmie, telewizji, radiu, na scenie, w teatrze, aplikacjach surround, systemach rejestracji dźwięków tła i wielu innych sytuacjachDołączone akcesoria - obszar jego zastosowań jest tak szeroki, że barierą może być tylko wyobraźnia realizatora.
NT6 został zaprojektowany i jest produkowany w Sydney, w Australii z wykorzystaniem najnowszych linii produkcyjnych sterowanych komputerowo. Dzięki temu firma RØDE gwarantuje wysoki poziom wykonania oraz powtarzalność parametrów, które spełniają najwyższe standardy i ścisłe wymogi tolerancyjne.
W skład zestawu wchodzi: kapsuła, przedwzmacniacz wyjściowy, 3-metrowy kabel Kevlarowy, uchwyt RM5, uchwyt obrotowy, 2 adaptery, miękkie etui ZP1 oraz osłona przeciwwietrzna WS5.

CECHY:
- 1/2-calowa, pozłacana kapsuła polaryzowana zewnętrznie,
- Wytrzymała, niklowana obudowa,
- 2-pozycyjny tłumik PAD: 0, -10 dB,
- Filtr górnoprzepustowy o częstotliwości odcięcia 80 Hz,
- Montaż powierzchniowy elementów elektronicznych,
- Mały poziom szumów własnych,
- Szeroki zakres dynamiki,
- Szerokie pasmo przenoszenia,
- Dołączone akcesoria: uchwyt RM5, uchwyt obrotowy, 2 adaptery, miękki etui ZP1, osłona przeciwwietrzna WS5,
- Zaprojektowany i wyprodukowany w Australii.

Dane techniczne

- Zasilanie: NT6 został przystosowany do pracy ze standardowym zasilaniem Phantom P48 i będzie współpracował z napięciem 44 - 52 V wytworzonym na pinach 2 i 3 złącza XLR,
- Impedancja obciążenia: NT6 będzie dobrze współpracował z obciążeniami nie mniejszymi niż 1 kOhm. W przypadku mniejszych obciążeń nastąpi redukcja poziomu sygnału wyjściowego. Rozkład pinów jest następujący: Pin 1 - masa, Pin 2 - gorący, Pin 3 - zimny,
- Wkładka: 1/2 cala [13 mm], pojemnościowa, polaryzowana zewnętrznie,
- Charakterystyka kierunkowości: kardioidalna,
- Pasmo przenoszenia: 40 Hz - 20 kHz, załączany filtr górnoprzepustowy,
- 80 Hz / 12 dB/okt.,
- Impedancja wyjściowa: 200 Ohm,
- Stosunek sygnału do szumu [DIN IEC651]: 75 dB, 1 kHz, 1 Pa [IEC651, IEC268-15],
- Ekwiwalentny poziom szumów: 19 dBSPL [IEC651, IEC268-15],
- Maks. SPL: 138 dB [THD 1% dla obciążenia 1 kOhm], 148 dB [THD 1% dla obciążenia 1 kOhm], PAD w pozycji maksymalnej,
- Czułość: -38 dB, 1 V/Pa [16 mV przy 94 dB SPL] +/-2 dB,
- Dynamika [DIN IEC651]: 119 dB [IEC651, IEC268-15],
- Zasilanie: Phantom 48 V [P48],
- Ciężar: 386 g.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie