• dBTechnologies SUB 28 D - subwoofer aktywny typu bandpass 2 x 8"

Symbol: SUB 28D
Brak towaru
2300.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Brak towaru

dBTechnologies SUB28D - subwoofer aktywny typu bandpass 2 x 8". SUB 28 D oferuje wsparcie basowe dla kompaktowych kolumn głośnikowych serii L i K. W tej lekkiej i małej kolumnie znajdują się dwa 8" woofery zasilane 400W cyfrowym wzmacniaczem mocy jak również wbudowana cyfrowa zwrotnica stereo. Dzięki temu montaż i konfiguracja systemu nigdy nie były łatwiejsze.dBTechnologies - twórcy subwooferów.Firma dBTechnologies jest dobrze znana ze swoich aktywnych, niezwykle wydajnych  subwooferów. Skutecznie łączą one potężne i precyzyjne odwzorowanie dołu z doskonałą jakością dźwięku.

Realizowana przez dBTechnologies koncepcja obudów bandpass, gwarantuje zbalansowaną reprodukcję dźwięku, dodając - w porównaniu do zwykłych konstrukcji typu bass-reflex - kilka decybeli ciśnienia akustycznego. Rezultatem są maksymalne osiągi przy bardzo kompaktowej i lekkiej obudowie.Aktywna zwrotnica - łatwa instalacja.Wszystkie aktywne subwoofery wyposażono w aktywna zwrotnica. Może on pracować w trybie stereo lub mono, zapewniając - w aplikacjach z jednym lub większą liczbą subwooferów - wszelkie możliwe kombinacje połączeń.Wzmacniacze cyfrowe digipro®  - więcej mocy i mniejsza waga.

Dzięki cyfrowym wzmacniaczom zmniejszającym wagę kolumn, noszenie i konfigurowanie jest dużo  łatwiejsze i bardzo wygodne. Jest to coś, z czego wszyscy użytkownicy będą zadowoleni - zwłaszcza ci, których zadaniem jest montaż i demontaż instalacji mobilnych.H.E.T™ (obudowa hybrydowa).

Te wyjątkowo lekkie i niezwykle wytrzymałe, opracowane przez dBTechnologies obudowy wykonano z wysokiej jakości wielowarstwowej sklejki w równie wytrzymałej, odpornej na zarysowania powłoce. Solidne panele boczne z tworzywa sztucznego zapewniają doskonałą ochronę a zintegrowane uchwyty i złącza zmaksymalizują wygodę obsługi i bezpieczeństwo.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie