• MINI LAMPA LED-8 / 1880 LUX - do aparatu, kamery, smartfona

Symbol: 8LED
Brak towaru
112.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Kurier DPD POBRANIE 12
Dostępność Brak towaru

Wysokiej jakości lampa diodowa LED

z diodami najnowszej generacji do kamer, aparatów z funkcją filmowania, oraz smarfonów

 

ZALETY LAMPY:

-bardzo mocne oświetlenie, mocniejsze niż standardowych lamp LED z ilością 198 zwykłych diod

- niezwykle mała, kompaktowa budowa

- płynna regulacja mocy oświetlenia do aż 1880 LUX

- możliwość montażu w gorącej stopce aparatu, kamery lub przy telefonie (specjalne adaptery mocujące w zestawie)

- wbudowany wskaźnik poziomu mocy akumulatora

- w zestawie kabel zasilający / ładujący

 

Model: LED-8

firmy JJC

Lampa diodowa LED-8 to najwyższej jakości, profesjonalne urządzenie pozwalające na równomierne i kompleksowe oświetlenie kadru podczas filmowania, w odległości do nawet 7 metrów.

Wbudowane diody pozwalają uzyskać oświetlenie o temperaturze barwowej w zakresie 5600 stopni Kelvina, co odzwierciedla naturalne światło dzienne.

 

CECHY WYRÓŻNIAJĄCE LAMPĘ FIRMY JJC:

1. Lampa posiada specjalne, gwintowe dolne mocowania, pozwalające na podpięcie lampy w gorącej stopce kamery, aparatu lub smartfona. W zestawie z lampą dołączono dwa adaptery. Jeden pozwala na montaż lampy w gorącej stopce aparatu lub kamery, a drugi w wyjściu słuchawkowym 3,5mm przy smartfonie, tablecie lub dowolnym innym urządzeniu. Lampa firmy JJC posiada aż 3 gwintowe mocowania, rozmieszczone na całej długości lampy, dzięki czemu możemy optymalnie ustawić położenie lampy, kąt i zakres oświetlenia kadru.

2. MOC LAMPY JEST NIEPORÓWNYWALNIE WIĘKSZA W STOSUNKU DO LAMP ZE STANDARDOWYMI DIODAMI LED. Lampa LED-8 firmy JJC posiada wbudowane diody LED najnowszej generacji, które dają kilkukrotnie mocniejsze oświetlenie niż dużo słabsze, standardowe diody LED stosowane w innych lampach. Dzięki temu lampa diodlwa LED-8 firmy JJC posiadająca jedynie 8 diod nowej generacji, umożliwia uzyskanie oświetlenia większego niż duża lampa LED posiadająca aż 198 diod starej generacji. Dzięki temu w zdecydowanym stopniu zmniejsza się nam rozmiar lampy LED, która pozwala na uzyskanie analogicznego oświetlenia.

3. Kompaktowe wymiary. Lampa jest niezwykle mała i lekka. Jej wielkość to jedyne 7 x 4,2 x 1,5 cm a waga 32g wraz z wbudowanym akumulatorem.

4. Płynna regulacja mocy oświetlenia w zakresie aż do 1880 LUX, przy pomocy wbudowanego pokrętła.

5. Wskaźnik pokazujący moc naładowania akumulatora, informujący o stopniu jego naładowania w zakresie od 100 do 25 % mocy.

6. W zestawie kabel zasilający / ładujący, który umożliwia nie tylko ładowanie urządzenia bezpośrednio z laptopa, tabletu poprzez wyjście USB, ale również może być zastosowany do podłączenia dodatkowego źródła mocy, takiego jak np. power-bank.

7. Funkcja automatycznego wyłączenia urządzenia po 30 sekundach. Po wciśnięciu przycisku na obudowie lampy zostanie uruchomiony tryb oszczędzania, który automatycznie wyłączy urządzenie po 30 sekundach od momentu wciśnięcia przycisku.

 

Zestaw składa się z:

 

1. Lampy diodowej LED-8

2. Adaptera pozwalającego na zamocowanie lampy w gorącej stopce aparatu lub kamery.

3. Adaptera pozwalającego na zamocowanie lampy w wyjściu słuchawkowym 3,5mm przy smartfonie, tablecie lub każdym innym urządzeniu posiadającym takie wyjście.

4. Kabla ładującego, zasilającego pozwalającego na ładowanie lampy lub jej bezpośrednie zasilanie z power-banka lub tabletu czy laptopa.

 

Specyfikacja:

Wbudowane 8 diod dających równomierne i jednakowe oświetlenie na całej powierzchni o mocy porównywalnej dla 198 diod standardowych.

Moc światła - płynnie regulowana do 1880 luxów

Zużycie prądu 2W

Temperatura światła 5600 K

Wbudowany akumulator. Brak konieczności dokupywania dodatkowego źródła zasilania.

Czas ciągłego świecenia na w pełni naładowanym akumulatorze to wynosi ok 1-2h (czas zależy od mocy jaka zostanie ustawiona w lampie).

Wbudowany włącznik lampy

Standardowe mocowanie do kamer i aparatów na gorącą stopkę oraz mocowanie do smartfonów, tabletów pod wejście na mikrofon 3,5mm.

Wymiary - 7 cm x 4,2 cm x 1,5 cm

Waga - 32 g

 

Trwałość diod - 50 000 godz. świecenia.

Zasilanie: wbudowany akumulator

Czas ładowania akumulatora bezpośrednio z komputera poprzez port USB - ok 2-2,5h

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie