• PioneerDJ DDJ-FLX6 - 4-kanałowy kontroler DJ dla rekordbox i Serato DJ Pro

Symbol: DDJ-FLX6
Brak towaru
2839.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Brak towaru
EAN 4573201242181

DDJ-FLX6

4-kanałowy kontroler DJ dla rekordbox i Serato DJ Pro z zupełnie nowymi funkcjami

Łatwo miksuj różne gatunki muzyczne, skreczuj i znacznie więcej!

 

 

Zapanuj nad klubowym parkietem, dzięki najnowszemu kontrolerowi DJ od Pioneer DJ: DDJ-FLX6. Dzięki wielu zupełnie nowym funkcjom, to 4-kanałowe urządzenie umożliwia muzyczne ekscytowanie publiczności, miksowanie utworów z zupełnie różnych gatunków i urozmaicanie miksów profesjonalnie brzmiącymi efektami scratch. Kontroler działa jak automatyczny klucz licencyjny, odblokowując oprogramowanie rekordbox oraz funkcje DJ w Serato DJ Pro. Możesz wybrać aplikację, którą chcesz uruchomić za darmo na swoim laptopie, a następnie po prostu podłącz kontroler i rozpocznij miksowanie.

Dzięki coraz większej ilości muzyki dostępnej w serwisach streamingowych, DJ-e nieustannie odkrywają gatunki, których wcześniej nie badali. Ale chociaż dla DJ-a naturalne jest, że chce grać muzykę, którą uwielbia, to samo przełączanie się między różnymi stylami muzycznymi może być zniechęcające. DDJ-FLX6 daje DJ-om swobodę twórczą odtwarzania utworów, które chcą w dowolnej kolejności - bez martwienia się o mieszanie różnych tonacji i zakresów BPM.

Przełączanie się między różnymi gatunkami muzycznymi to świetny sposób na utrzymanie pełnego parkietu w klubie. Dzięki DDJ-FLX6 możesz bez wysiłku przejść od hip-hopu do house, od rocka do EDM lub między innymi stylami, które chcesz grać. Dzięki nowej funkcji Merge FX nie ma żadnych ograniczeń. Za pomocą prostego pokrętła możesz stopniowo dodawać natastającą dynamikę, a gdy będziesz gotowy na zmianę utworu wciśnij pokrętło, które wywoła "drop". Takie przejście możesz zastosować w dowolnym momencie utworu - nie musisz wiedzieć, kiedy nadejdzie refren czy spokojniejszy fragment. Możesz w ten sposób zmiksować utwory z kompletnie różnych gatunków muzycznych, które mają zupełnie różne BPM.

DDJ-FLX6 został stworzony, aby pomóc Ci działać energetycznie i intuicyjnie. Pełnowymiarowe tarcze JOG wyświetlają pozycję ścieżki, dzięki czemu można instynktownie manipulować muzyką. Dodatkowo, gdy używasz tarcz wraz  nowymi funkcjami DDJ-FLX6, możesz naprawdę urozmaicić swój miks. Na przykład, możesz brzmieć jak profesjonalny DJ bitewny, używając zupełnie nowej funkcji Jog Cutter do tworzenia różnorodnych dźwięków scratch, po prostu przesuwając pokrętło jog do tyłu i do przodu. Nie musisz umieć skreczować, a nawet nie musisz dotykać crossfadera. Dzięki funkcji Sample Scratch, (od niedawna w rekordbox), możesz pobierać dźwięki przypisane do samplera i ładować je na decki. Oznacza to, że możeszskreczować sample, a nawet używać ich wraz z funkcją Jog Cutter. Pamiętaj, że masz do dyspozycji cztery kanały, więc możesz odtwarzać ścieżki na deckach 1 i 2, a następnie zacząć skreczować sample na 3 i 4.

Zauważyłeś, że DDJ-FLX6 ma zupełnie nowy wygląd? Jest to pierwsza jednostka Pioneer DJ wydana w nowym, ciemnoszarym matowym wykończeniu, a jej tarcze jog mają unikalny design, który uzupełnia estetykę.

Aby używać DDJ-FLX6 z rekordbox, pobierz najnowszą wersję oprogramowania. Aby używać urządzenia z Serato DJ Pro, pobierz najnowszą wersję oprogramowania i skorzystaj z dołączonych voucherów na pakiet FX Pack i Pitch 'n Time DJ Expansion Pack, aby odblokować te dodatkowe funkcje.

Całkowicie nowa funkcja Merge FX: dynamicznie przechodź z jednego utworu na drugi

Dodaj dramaturgię do swoich miksów i łatwo mieszaj różne style muzyczne dzięki tej zupełnie nowej funkcji. Bez względu na BPM lub tonację następnej ścieżki, możesz stworzyć ekscytujące przejście, kiedy tylko chcesz. Po prostu naciśnij pokrętło, aby włączyć efekt, a następnie obróć je, aby rozpocząć budowanie napięcia w muzyce. W zależności od wybranego wzoru efektu, wysokość ścieżki może zacząć rosnąć, podczas gdy samble werbla jest wyzwalany w krótszych odstępach czasu, aż będziesz gotowy do "upuszczenia" następnego utworu.

Do wyboru jest osiem, wstępnie zdefiniowanych wzorów Merge FX (cztery, jeśli używasz Serato DJ Pro) - plus możesz używać także własnych ustawień. Jeśli miksujesz w rekordbox, przekonasz się, że wszystko można dostosować. Wybierz jeden z 41 typów efektów w czterech kategoriach, które składają się na jeden efekt Merge FX (Build FX, Build Sample, Release FX, Drop Sample) i łącz je, aby utworzyć ponad 9000 różnych wzorów. Możesz zapisać osiem własnych wzorów i użyć przycisku FX Select na urządzeniu, aby przywołać je, gdy chcesz wykonać unikalny miks.

Jog Cutter: Stwórz profesjonalnie brzmiące efekty scratch - jedną ręką

Włącz Jog Cutter, a po poruszeniu tarczą Jog, profesjonalny efekt scratch zostanie zastosowany do ostatniego Hot Cue lub pozycji odtwarzania, której użyłeś na tym decku. Dostępnych jest 10 różnych wzorów skreczowania i możesz przełączać się między nimi, po prostu przesuwając pozycję głowicy odtwarzania, pokazaną na wyświetlaczu tarczy jog. Gdy zdejmiesz rękę z tarczy jog, ścieżka będzie nadal odtwarzana normalnie z pozycji Hot Cue.

Pełnowymiarowa tarcza jog z wyświetlaczem pozycji ścieżki: miksuj intuicyjnie

Regulacja wysokości tonu oraz skreczowanie są naturalne i intuicyjne, dzięki dużym tarczom Jog w DDJ-FLX6. Są one tego samego rozmiaru, co we flagowym odtwarzaczu CDJ-3000! Każda z nich jest również wyposażony w wyświetlacz, więc możesz mieć oko na pozycję otwarzania danego utworu.

Sample Scratch: dodaj ulubione sample do miksu

Sample Scratch to zupełnie nowy tryb padów w rekordbox, który umożliwia wybieranie dźwięków przypisanych do samplera i ładowanie ich na decki. Jeśli chcesz stworzyć remiks na żywo lub po prostu dodać trochę świeżej tekstury do swojej muzyki, możesz scratchować swoimi ulubionymi dźwiękami. Jeśli używasz Serato DJ Pro, możesz użyć Scratch Bank do wyzwalania sampli, uderzając w Pady Funkcyjne kontrolera.

Plug and Play z rekordbox i Serato DJ Pro: Po prostu podłącz i miksuj

Dzięki wbudowanej karcie dźwiękowej i obsłudze funkcji DJ Performance w rekordbox i Serato DJ Pro, wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć DDJ-FLX6 kablem USB do laptopa i możesz rozpocząć DJ-owanie. Nie potrzebujesz do tego płatnego planu subskrypcji. Kontroler DJ jest również wyposażony w klucze licencyjne (vouchery) do pakietu FX i Pitch 'n Time DJ Expansion Pack dla Serato DJ Pro, dzięki czemu możesz wykazać się dodatkową kreatywnością używając tych dodatków.

 

Nowa estetyka: Bądź jednym z pierwszych, którzy zagrają na urządzeniu w nowym stylu Pioneer DJ

Układ elementów sterujących w DDJ-FLX6 jest podobny do tego z flagowych urządzeń Pioneer DJ (CDJ + DJM), dzięki czemu możesz grać intuicyjnie. Jednak ten kontroler DJ wprowadza świeży wygląd, z ciemnoszarym matowym wykończeniem i przeprojektowanymi kołami JOG, które wyróżnią Twoją konfigurację.

 

Pozostałe właściwości

    • Zasilanie przez USB

    • Wbudowana karta dźwiękowa

    • Pady Funkcyjne

    • Nie wymaga sterowników

Specyfikacja DDJ-FLX6

Kompatybilne oprogramowanie DJ 

rekordbox

Serato DJ Pro

Pasmo przenoszenia - 20 Hz – 20 kHz

Sygnał/szum - 104 dB

Całkowite Zniekształcenia Harmoniczne - 0.004%

Gniazda połączeniowe

Wejścia

MIC x 1 (1/4-inch TS jack)

Wyjścia

MASTER x 1 (RCA x 1)

BOOTH x 1 (RCA x 1)

HEADPHONES x 2 (1/4-inch stereo jack x 1, 3.5-mm stereo mini jack x 1)

 

USB

USB (Type B) x 1

Zasilanie

DC 5V

Pobór mocy

500 mA

Maksymalne wymiary  

676.0 x 345.7 x 68.7 mm

Masa

3.8 kg 

Akscesoria

Instrukcja obsługi

Serato Pitch 'n Time DJ (voucher)

Serato FX Pack (voucher)

Przewód USB

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie